Stilingi „Bliuzo naktų“ dalyviai šeštadienį leido aktyviai: gal rasite save?

Antroji festivalio diena / Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Nors savaitgalį Varniuose, Lūksto ežero pakrantėje, dangus ir kiek apniukęs, festivalio „Bliuzo naktys“ svečių geros nuotaikos tai negadina. Šeštadienį čia vis tiek apstu stilingų festivalininkų, pasinėrusių į įvairiausias pramogas.

Festivalis „Bliuzo naktys“ Varniuose startavo penktadienio vakarą. Šįmet festivalis rengiamas jau 24-ąjį kartą, į jį ir vėl sugužėjo vasarotojų minia.

Pernakt festivalininkai klausėsi bliuzo melodijų, Varniuose jos skambėti šeštadienį ėmė ir nuo pat ryto – Pašiūrės scenoje veinas po kito pasirodo muzikantai.

Vieni laisvą laiką ir leidžia besiklausydami muzikos, kiti tuo tarpu dieną renkasi kitokias pramogas.

Daugybė pramogų šįmet pasiūlyta tiems, kas nori pasportuoti: ir futbolo, ir tinklinio varžybos, ir ekstremalūs šuoliai į vandenį pirmiausia nusileidžiant ant specialaus pripučiamo plūduro, ir kovos menų užsiėmimai, plaukiojimas irklentėmis, orientacinės varžybos...

Kam nepatinka šokti prie scenos, pašokti galėjo kitur – vyko ir bliuzo, ir zumbos šokių pamokos.

„Bliuzo naktys 2016“: antroji diena (124 nuotr.)
+118

O kas norėjo laiką praleisti ramiau, galėjo pažaisti sportinį pokerį, apsilankyti čia pat atidarytoje senovinių automobilių parodoje, mokytis tapybos ant vandens, pasidaryti chna ar laikiną tatuiruotę, dalyvauti protmūšyje.

Vis dėlto didžiausia pramoga, matyt, visiems čia buvo galimybė prisėsti ežero pakrantėje, o norintiems – ir išsimaudyti. Lūksto ežero paplūdimys nuo pat ryto buvo tankiai „nusėstas“ poilsiautojų...

Be abejo, „Bliuzo naktų“ svečiai liko ištikimi ir vienai nerašytai kiekvieno festivalio taisyklei – rengėsi taip stilingai, kaip tik sugalvojo. Na gi koks festivalis be festivališko stiliuko?

TAIP PAT SKAITYKITE: „Bliuzo naktys 2016“: pirmoji naktis buvo triukšminga ir nuotaikinga

„Bliuzo naktys 2016“: pirmoji diena Varniuose (212 nuotr.)
+206
„Bliuzo naktys“: pirmos dienos koncertai ir dalyvių laisvalaikis (98 nuotr.)
+92
Skaitykite daugiau