Stilingieji augintiniai renka tūkstančius susižavėjimo šūksnių

Šuo / Shutterstock nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-06-02 15:00
Kas sakė, kad neegzistuoja gyvūnų drabužių mados? Dar ir kaip egzistuoja. O papuošti augintiniai susižavėjimo šūksnių sulaukia daugiau nei keisčiausiomis garderobo detalėmis pasidabinę žmonės.

Sijonukai, suknelės, kepurytės, skrybėlaitės, megztiniai, marškiniai, akiniai, bateliai – gražiam augintiniui privalomos visos garderobo detalės. Ypač tokiam, kuriam ketinate sukurti socialinio tinklalapio paskyrą.

Socialiniame tinkle „Instagram“ kai kurie augintiniai tokie populiarūs, kad sulaukia didžiulio susidomėjimo. Be abejo, jų nuopelnų čia nedaug – šeimininkai įdeda išties nemažai pastangų tiek puošdami, šukuodami, tiek fotografuodami savo augintinius. O patiems gyvūnams telieka išmokti pabūti ramiai, kol juos fotografuoja.

Sijonukai, suknelės, kepurytės, skrybėlaitės, megztiniai, marškiniai, akiniai, bateliai – gražiam augintiniui privalomos visos garderobo detalės. Ypač tokia, kuriam ketinate sukurti socialinio tinklalapio paskyrą.

Štai, pavyzdžiui, profilyje Mensweardog šeimininkas kelia savo augintinio tokias nuotraukas, tarsi jis būtų tikras žmogus. Šunį galite išvysti ir su kostiumu, akiniais, megztiniu ar su chalatu, besiilsintį ant sofos.

Šis šuo įvardijamas kaip pats stilingiausias interneto platybėse ir savo „Instagram“ paskyroje turi daugiau nei 300 tūkst. sekėjų, kurie nekantriai laukia augintinio gyvenimo akimirkų ir jas aktyviai komentuoja. Beje, nemanykite, kad gyvūnas vilki žmogaus drabužius. Nors jie ir atrodo kaip žmogaus, stilingasis augintinis puošiasi tik specialiai jam pritaikytais ir pasiūtais drabužiais.

TAIP PAT SKAITYKITE: 88-erių senjora nenustoja stebinti pasaulio savo apranga ir gyvenimo būdu

 „Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

Dar vienas augintis turi savo itin populiarią „Instagram“ paskyrą. Užėję į profilį Trotterpup, išvysite buldogų veislės kalytę, kuri turi beveik 200 tūkst. sekėjų. Internete ji – tikra princesė. Šeimininkai augintinę rengia ir įprastinėmis dienomis, ir įvairiomis progomis, tad kalytė jau pasimatavusi ir sombrerą, ir aukštakulnius, ir įvairiausių perukų. Kuo puošniau kalytė atrodo, tuo daugiau komentarų susilaukia.

 „Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

O ar jūs taip išpuošiate savo šunį ar katę? Yra iš ko pasimokyti! Pasigrožėkite.

TAIP PAT SKAITYKITE: Ar šunų ir kačių šeimininkai – skirtingi?

Ji24.lt

Naujausi straipsniai