Stilingas mamos ir dukters duetas: ant raudonojo kilimo Agnė Grudytė sužibėjo kartu su dukra

Agnė Grudytė su dukra Ieva / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-06-14 14:15
Antradienio vakarą vykę Lietuvos kino apdovanojimai „Sidabrinė gervė“ subūrė Vilniaus Kongresų rūmuose talentingiausius kino kūrėjus. Vieni jų atvyko tikėdamiesi grįžti namo su ypatingąja statulėle, o kiti troško tiesiog švęsti kiną.

Antrajai kategorijai priskirti galima aktorę Agnę Grudytę. Ją į kino apdovanojimų iškilmes atlydėjo ne kas kitas, o dukra Ieva.

Stilingas mamos ir dukters duetas ant raudonojo kilimo traukė aplinkinių žvilgsnius. Ievutė vilkėjo kuklią smėlio spalvos suknelę su tiulio rankovėmis. Tiulis susižaidė su Agnės perregimu sijono audiniu. Šios žavios damos įrodė, kad nebūtina vilkėti identiškų drabužių tam, jog mamos ir dukros apranga derėtų.

„Sidabrinei gervei“ Agnę papuošė dizainerės Monika Paulikaitė ir Kotryna Armonaitė, maždaug prieš dvejus metus įkūrusios prekės ženklą „MK drama queen“. A.Grudytė su šiomis dizainerėmis bendradarbiauja nuo pat jų veiklos pradžios.

„Jomis visiškai pasitikiu, todėl galiu drąsiai sakyti, kad daug dėmesio savo rūbui neskyriau“, – kalbėdama su „Žmonės TV“ sakė A.Grudytė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai