Stiliaus patarimai, kurie padės sukurti ilgų kojų iliuziją

Mergina su aukštakulniais / „Fotolia“ nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Trumpų sijonų ir dailių suknelių sezonas jau visai čia pat, tad pats metas prakratyti savo drabužinę ir pasisemti naudingų patarimų. Šįkart – apie tai, kaip sukurti ilgų kojų iliuziją.

Na, pripažinkime, juk ne visas Dievas apdovanojo ilgomis ir grakščiomis it gazelės kojomis... Vis dėlto nusiminti neverta, mat tai pakeisti gali vos keli stiliaus triukai. Taigi, ką daryti, jei kojos trumpos, o norisi, kad atrodytų jos kur kas ilgesnės, pataria tinklalapis womanitely.com.

Rinkitės drabužius aukštu liemeniu

Sijonas aukštu liemeniu / „Fotolia“ nuotr.

Ar žinote, kodėl taip daug įžymybių mielai dėvi drabužius aukštu liemeniu? Ogi todėl, kad manytumėte, jog jos turi ilgas kojas. Taigi kai kitą kartą atsidursite drabužių parduotuvėje, ieškokite sijono, šortų arba kelnių aukštu liemeniu ir apsirėdę šiuo drabužiu, stebėkite, kaip kojos iškart atrodys ilgesnės.

Juk kai, tarkime, segite sijoną aukštu liemeniu, tikrai sunku pasakyti, kurioje vietoje prasideda jūsų kojos – būtent dėl to jos ir atrodys kur kas ilgesnės nei yra iš tiesų.

Taip pat skaitykite: Stilistė Agnė Gilytė pataria, kaip paslėpti figūros trūkumus ir paryškinti privalumus

Nepamirškite juodos spalvos

Sijonas aukštu liemeniu / „Fotolia“ nuotr.

Norite, kad kojos atrodytų ne tik ilgesnės, bet ir plonesnės? Čia jums labiausiai padės juodi arba tamsiai mėlyni siaurėjantys džinsai arba juodos kelnės. Juoda spalva puikiai paslepia daugelį figūros trūkumų, o dar jei mūvėsite juodas kelnes aukštintu liemeniu, figūra atrodys dar geriau. Tiesa, jei juoda spalva itin nežavi, keiskite ją į kitas tamsias spalvas: mėlyną, rudą ar tamsiai pilką.

Mūvėkite trumpesnius sijonus ar šortus

Sijonas aukštu liemeniu / „Fotolia“ nuotr.

Žinoma, čia nederėtų peržengti ribų, juk nenorite atrodyti pernelyg vulgariai, tačiau aukso viduriuką atrasti tikrai galite. Jei Dievas neapdovanojo ilgomis kojomis, verčiau atsisakykite ilgų ar vidutinio ilgio sijonų, ypač jei daugiau niekuo ir negalite skųstis.

Drąsiai segėkite kiek trumpesnius sijonus ar mūvėkite trumpus šortus ir nebijokite parodyti kiek didesnį odos plotelį, ypač vasarą, kai už lango mus vis dažniau džiugins šilti orai.

Įsigykite smailianosius batelius

Sijonas aukštu liemeniu / „Fotolia“ nuotr.

Prieš kurį laiką smailianosiai batai buvo įsitaisę ant aukščiausio mados laiptelio, vėliau juos nukonkuravo bateliai su buku priekiu, tačiau mados ekspertai tikina, kad smailianosiai į užmarštį niekuomet nenueis. O kaip gi galėtų – juk tai visiška klasika.

Tai puiki žinia ir trumpas kojas turinčioms merginoms, mat net ir tokia, atrodytų, nedidelė stiliaus detalė, kaip pora dailių smailianosių batelių, optiškai išties gali „prailginti“ visą kūną. Netikite? Išbandykite pačios!

Taip pat skaitykite: Stiliaus tinklaraštininkė siūlo 3 pavasarinius įvaizdžius

Pasistenkite, kad kojos blizgėtų

Sijonas aukštu liemeniu / „Fotolia“ nuotr.

Daugelis įžymių moterų tobulų kojų tikrai neturi, tačiau jos moka jas kaip reikiant patobulinti. Ar kada susimąstėte, kodėl kai kurių gražuolių kojos blizga ir atrodo nepaprastai gražiai net ir nemūvint pėdkelnių? Jos naudoja aukštos kokybės bronzantą kūnui, dėl kurio kojos taip pat atrodo rudesnės ir dailesnės.

Mūvėkite kelnes vertikaliais dryžiais

Sijonas aukštu liemeniu / „Fotolia“ nuotr.

Na, jei lauke oras nėra itin džiuginantis, o ilgų kojų vis tiek norisi, jas optiškai „prailginsite“ mūvėdama kelnes arba džinsus vertikaliais dryžiais. Tas pats galioja ir kalbant apie viršutinius drabužius ar sukneles. Vertikalūs dryžiai optiškai ilgina kūną, o horizontalūs – jį kiek platina. Tad nesusimaišykite!

Svarbu ir batelių spalva

Sijonas aukštu liemeniu / „Fotolia“ nuotr.

Kas gi labiau pailgins kojas, jei ne aukštakulniai? Tikriausiai tik tinkamos spalvos aukštakulniai. Spalva juk taip pat yra labai svarbi. Tad jei norite, kad kojos atrodytų ilgesnės, vietoj juodų arba baltų rinkitės „nude“ arba smėlio spalvos aukštakulnius. Ši spalva labai optiškai pailgins kojas, ir atrodysite dar aukštesnė.

Skaitykite daugiau