Stiliaus patarimai, kaip atrodyti jauniau

Moteris renkasi drabužius / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-05-27 12:00
Vyraujant grožio ir jaunystės kultui, kiekvienai norisi pasitempti ir atrodyti gražiau. Tačiau tai daryti reikėtų ne dėl aplinkos ar kitų žmonių nuomonės, o dėl savęs. Jei atrodysite jauniau, tokia ir jausitės. Kaip sakoma, kokia žmogaus savijauta, tokia ir išvaizda.

Daugiau spalvų, daugiau mirgėjimo

Ne paslaptis, kad metams bėgant moterys gali šiek tiek apleisti savo išvaizdą. Spintoje guli krūva senų drabužių, tai kam leisti pinigus naujiems? Tačiau taip mąstant stilius tampa senamadiškas ir nebeįdomus. Juk nėra amžiaus ribos, nuo kurios reikėtų vilkėti tik pilkus drabužius. Pasaulyje yra daugybė garbaus amžiaus moterų, kurios savo išskirtiniu stiliumi žavi ir stebina net paauglius. Todėl nebijokite drąsiai eksperimentuoti su drabužių spalvomis ir detalėmis. Išsirinkite ryškesnę palaidinę, sijoną – ir pasijusite tarsi naujai gimusi. Šiemet itin madingos geltona ir rožinė spalvos, tad kodėl nepabandžius?

Išsirinkite ryškesnę palaidinę, sijoną – ir pasijusite tarsi naujai gimusi. Šiemet itin madingos geltona ir rožinė spalvos, tad kodėl nepabandžius?

Nepamirškite detalių

Jeigu niekaip nenorite dėvėti ryškių spalvų drabužių, tada rinkitės ryškesnius aksesuarus: rankinę, šalikėlį, apyrankę. Tai jūsų garderobui suteiks šviežumo ir naujumo įspūdį, visi norės į jus atsisukti. Beje, tokios detalės ne tik suteiks elegancijos, tačiau tinkamai parinktas aksesuaras įvaizdžiui pridės modernumo.

Atskleiskite savo unikalų stilių

Ar pamenate, kaip paauglystėje norėjote viską išbandyti, net ir keisčiausius aprangos derinius. Tada norėjote pabrėžti savo išskirtinumą, unikalumą. O kur tas noras dingo dabar? Galbūt laikas iš stalčiukų traukti galvoje besisukančias idėjas ir parodyti pasauliui, kad esate unikali. Turite didelius vienetinius karolius, bet jie jau penkmetį dūla papuošalų dėželėje? Vieno gimtadienio proga draugė padovanojo masyvius auskarus, kurie jums labai gražūs, bet vis svarstote, kur galėtumėte juos dėvėti? Mažiau svarstymo ir daugiau veiksmo – šiandien yra geriausia diena atrodyti žavingai ir pastebimai! Norite spinduliuoti jaunystė ir pasitikėjimą savimi? Tad – jokios pilkumos ir nuobodulio.

TAIP PAT SKAITYKITE: Sezono garderobas: ką pasilikti spintoje, o su kuo atsisveikinti

„Shutterstock“ nuotr.
„Shutterstock“ nuotr.

Atkreipkite dėmesį į laikyseną

Susikūprinusios žmogystos asocijuojasi su senatve, ligomis ir tikrai nekelia minčių apie grakštų stilių. Tad vienas pagrindinių dalykų, kuriuos galite padaryti, kad atrodytumėte jauniau – išsitiesti.

Pagalvokite apie gražias moteris: ar jos susikūprinusios? Aišku, ne. Jos pasitempusios, tiesia nugara ir tvirtai žengiančios gyvenimo keliu. Tiesi laikysena tikrai padeda atrodyti jauniau ir gražiau.

Rinkitės švarką, o ne megztinį

Aišku, pagalvosite, kad megztinis yra kur kas patogiau, jaukiau ir jaučiatės geriau. Švarkas – per oficialu. Tačiau patariame pamąstyti dar kartą, nes būtent švarkas padeda atrodyti labiau pasitempusiai, o taip pat ir jaunesnei, kai su megztiniu galite atrodyti pervargusi. Juk drabužiai turi paslėpti trūkumus ir išryškinti privalumus. Švarkas būtent ir gali tai padaryti. O jei jau niekaip negalite gyventi be megztinių, rinkitės ryškiaspalvius, liemenį pabrėžiančius.

Išbandykite modeliuojamuosius apatinius

Pilvą aptempiantys ir liemenį išryškinantys apatiniai – tikras moterų išsigelbėjimas. Jie suspaus ir paslėps tai, ko nenorite rodyti, ir išryškins tai, kuo didžiuojatės – liekną liemenį. Tačiau labai svarbu rinktis savo dydžio. Apsitempusi per mažus, neišvengsite pernelyg užveržtų vietų ten, kur baigiasi elastinis audinys ir prasideda kūnas. Taip pat gali sutrikti kraujotaka. Tad būkite gražios ir jaunos, bet dėmesingos ir atsargios.

Neabejokite – džinsai jums tinka!

Nuo tų laikų, kai džinsai buvo tik jaunimo drabužis, praėjo nemažai laiko. Dabar juos dėvi paties įvairiausio amžiaus žmonės ir jaučiasi ne tik laimingi, bet ir jaunesni. Tad nenumokite ranka į džinsus – tai patogus ir gražus drabužis. Tačiau norėdamos gražiai atrodyti, pasirinkite jums tinkamą modelį. Stilistai aiškina, kad vyresnėms moterims tinka tiesaus modelio džinsai be įvairių detalių, minimalistiniai džinsai, kurie pabrėžia moters solidumą. Visgi su džinsais galėsite jaustis kur kas jaunesnė.

„Shutterstock“ nuotr.
„Shutterstock“ nuotr.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kokį maudymosi kostiumėlį rinktis? Atsižvelkite į savo figūros tipą

Ji24.lt

Naujausi straipsniai

Gintarė Gurevičiūtė

Reklama