Stiliaus naujienos iš Italijos: Lietuvoje debiutuoja naujas akinių prekės ženklas

„Italia Independent“ akiniai / Pristatymo akimirka
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-06-09 17:17
Akiniai nuo saulės – vienas svarbiausių šiltojo sezono aksesuarų, galintis akimirksniu atnaujinti įvaizdį. Rodos, ir iki šiol Lietuvoje turėjome nemažą įvairių prekių ženklų akinių pasirinkimą, tačiau dabar jis bus dar gausesnis. Ketvirtadienį Vilniuje, Italijos ambasados rezidencijoje, Italų dizaino namai „Italia Independent“ pristatė 2016 m. akinių pavasario-vasaros sezono kolekcijas.

Šis jaunas ir inovatyvus 2007 m. sukurtas prekės ženklas dar tik apšyla kojas Baltijos šalyse, tačiau, tikėtina, sulauks čia dėmėsio. Juk Italija Šiaurės šalyse, o ir visame pasaulyje, ne pirmą dešimtmetį siejama su geru skoniu, stiliumi ir mada.

Kad tai nėra tik tuščias, išsikvėpęs stereotipas, buvo galima įsitikinti ir ketvirtadienio priešpietę apžiūrint naujausių „Italia Independent“ kolekcijų gaminius.

Šio prekės ženklo kolekcijose akį traukia ikoniški ar net vintažu dvelkiantys, tačiau neretai įdomiai sušiuolaikinti modeliai – papildyti netikėtomis detalėmis, faktūromis, spalvomis. Žvilgsnį kausto ir puikiai suformuotos akinių linijos, išlaikytos proporcijos, inovatyvios medžiagos.

Renginio svečiai, tarp kurių šmėžavo ir vienas kitas žinomas veidas, smalsiai matavosi ne vieną modelį – ir korekcinių rėmėlių, ir akinių nuo saulės.

Akinių pristatymo akimirka
Akinių pristatymo akimirka

Kaip pasakojo kompanijos atstovai, šiais metais „Italia Independent“ kolekcija praturtinta daugybe naujų modelių ir, jų teigimu, šiuo metu tai yra viena didžiausių ir įvairiausių akinių rinkoje pristatomų kolekcijų.

Akinių pristatymo akimirka
Akinių pristatymo akimirka

Labiausiai „Italian Independent“ prekės ženklą pasaulyje išgarsino aksomo efektas (the velvet effect): kai medžiaga, panašia į aksomą, dengiami naujausių formų ir populiariausi kolekcijų modeliai. Nuolat tobulindama dizainą ir technologijas, kompanija kasmet „išgauna“ vis švelnesnį ir atsparesnį aksomo efektą, teigiama, jog tai išskirtinis bei stipriausias „Italian Independent“ bruožas.

Stileivų dėmesį traukia ir „Combo“ akinių nuo saulės linija, kurios modeliams charakteringos metalinės detalės ties smilkiniais ir plastiko frontalė. Pastaroji detalė suteikia rėmeliui šaltesnį, ypatingą retro įvaizdį.​

Akinių pristatymo akimirka
Akinių pristatymo akimirka

Pagaliau karščiausia gamintojo naujiena – „Adidas Originals“ akinių kolekcija, pirmą kartą pasauliui pristatyta šių metų sausį „Opti-Munich“ parodoje Vokietijoje. Šią kolekciją įkvėpė kūrybiškumas ir „Adidas Originals“ gatvės stiliaus ekspresyvumas, o ją sudarantys akiniai nuo saulės sukurti iš lengvo polimero su guminėmis detalėmis.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai