Stiliaus katastrofa ant „Emmy“ raudonojo kilimo: kas prašovė pro šalį

Kiernan Shipka, Heidi Klum, Naomi Grossman ir Joanna Newsom / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-09-21 22:03
Los Andžele vykusiuose „Emmy“ apdovanojimuose ne visoms viešnioms pavyko sužibėti ant raudonojo kilimo – kai kurios stipriai prašovė pro šalį besirinkdamos apdarus svarbiausiam televizijos vakarui.

Išskirtiniu stiliumi ant „Emmy“ raudonojo kilimo pasižymėjo modelis Heidi Klum (42 m.).

Ji vilkėjo asimetrišką geltoną „Versace“ suknelę, kuri patiko toli gražu ne visiems mados kritikams.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Aktorės Naomi Grossman ir Nazanin Boniadi apdovanojimų vakarui bandė pritaikyti šiuo metu madingą iškirptų suknelės vietų tendenciją, tačiau visiškai prašovė pro šalį. Naomi Grossman su tokia suknele atrodė ne seksualiai, o tarsi jos drabužis būtų vietomis nusmukęs ar nuplyšęs, o štai Nazanin Boniadi jos suknelė iš viso atrodė parinkta net ne jos dydžio, dėl to keistai gulėjo ant kūno.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Šokių projekto „Dancing With the Stars“ teisėja profesionali šokėja bei aktorė Julianne Hough suklydo pasirinkusi juodą gotiško stiliaus „Marchesa“ suknelę – anot mados kritikų, toks įvaizdis paprasčiausiai ne jai.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Nesuprastas liko ir vakaro vedėjo Andy Sambergo žmonos dainininkės bei dainų autorės Joannos Newsom stilius – jos keista „Delpozo“ suknelė minima kaip viena iš keisčiausių tą vakarą matytų suknelių.

Kritikos taip pat sulaukė ir aktorė Maggie Gyllenhaal, vilkėjusi „Oscar de la Renta“ suknelę – ši buvo paprasčiausiai neišlyginta ir labai prastai žiūrėjosi tokiame iškilmingame renginyje.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Taryn Manning sulaukė užuojautos žvilgsnių – kepinant didžiuliam karščiui aktorė sumanė apsivilkti juodą uždarą ilgarankovę suknelę iki žemės. Akivaizdu, kad jai taip apsirengus buvo labai karšta – jos veidas buvo padengtas prakaito lašeliais.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Serialo „Mad Men. Reklamos vilkai“ žvaigždutė Kiernan Shipka, paprastai giriama už puikų stilių, šįkart prašovė pro šalį: 15-metė priėmė nepasiteisinusį sprendimą ir vilkėjo trumputę „Christian Dior“ suknelę ant juodų kostiuminių kelnių.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Blogiausiai apsirengusiu vyru vienbalsiai išrinktas Alanas Cummingas, apsirengęs trijų dalių kostiumą su platėjančiomis kelnėmis – mados kritikų teigimu, jis atrodė tarsi cirko klounas. Nesuprastas liko ir aktorius Fredas Armisenas, prie juodo kostiumo priderinęs... siaubo filmų herojaus Fredžio Kriugerio prištinę su peiliais bei dryžuotą kaklaraištį, su užuomina į šio veikėjo dryžuotą megztinį.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai