Stiliaus idėjos kalėdiniam vakarėliui: detalės, kurios pavers tave vakarėlio žvaigžde

Stiliaus idėjos šventėms/Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-12-04 15:11
Artėjant didžiosioms metų šventėms drabužių tinklas „Pull&Bear“ pristatė kelias stiliaus idėjas kalėdiniam vakarėliui – nauja kolekcija tinka miesto stileivai, norinčiai atrodyti šiuolaikiškai ir išskirtinai.

Naujametiniam vakarėliui „Pull&Bear“ siūlo 1980-aisiais alsuojantį stilių, su sezono akcentu tapusiu juodos ir sidabrinės spalvų deriniu, puoštu daug blizgių detalių.

Jei nori suspindėti, įvaizdį pagyvins smulkios detalės, tokios kaip blizgantys žvyneliai, kutai, permatomos ar taškeliais dabintos dalys, o sujuosiamos suknelės, pūstos rankovės ir nuo kelių platėjančios kelnės yra dažniausiai pastebimos sezono naujienos, paversiančios tave tikra vakarėlio žvaigžde. 

Jo spintoje turėtų atsirasti drabužiai, nepriekaištingą oficialų stilių jungiantys su laisvu gatvės stiliumi. Oficialumo suteiks marškiniai, pagyvinti langelių raštu.

Iš mėgstamiausių sąrašo niekur nedingsta tie-dye dažais marginti drabužiai. Siūloma derinti aptemptą apatinę dalį su laisvesniu viršumi, pavyzdžiui, aptemptos kelnės derinamos su įliemenuotu švarku. Renkantis pagrindines sezono spalvas, pro šalį neprašausi pasirinkdamas juodos, pilkos ir baltos spalvų derinį.

Šiais metais būk ryškiausias vakarėlio blizgutis!

Naujausi straipsniai