Stiliaus diva Blake Lively per dieną pademonstravo septynis skirtingus įvaizdžius

Aktorė Blake Lively / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-21 14:28
Kai aktorė Blake Lively (30) pradeda savo filmo reklaminę kampaniją, pasaulio stileivos prilimpa prie kompiuterių ekranų ir seka kiekvieną aktorės žingsnį. Jau seniai aišku, kad niekas kitas neskiria tiek dėmesio įvaizdžiui kaip į reklaminį turą leidusis Blake Lively.

Šiuo metu Blake Lively keliauja po JAV pristatinėdama juostą „All I See Is You“, kurioje atliko pagrindinį Džinos vaidmenį. Tam, kad paparacų kameros visada būtų nukreiptos į ją, Blake Lively per vieną dieną pademonstravo net septynis visiškai skirtingus įvaizdžius.

Kai ankstyvą rytą Blake Lively atvyko į laidos „Good Morning America“ studiją, ji akį traukė ryškiai geltonu kelnių ir palaidinės kostiumu iš Brandono Maxwello kolekcijos, skirtos kitų metų pavasariui.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Išeidama iš „Good Morning America“ studijos aktorė jau vilkėjo kitą rūbą – ką tik Niujorko mados savaitėje pristatytą „Oscar de la Renta“ suknelę, prie kurios priderino roplio odos „Christian Louboutin“ aukštakulnius. Jei ryte plaukų sruogos buvo susegtos, tai šįkart bangos dailiai krito ant pečių.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Vėliau Blake Lively pasipuošė mados namų „Chanel“ kombinezonu. Jos liemenį apglėbė sidabro spalvos diržas. Rankose aktorė laikė „Chanel“ rankinę. Plaukus šįkart ji ir vėl prisegė.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Ketvirtas Blake Lively pademonstruotas įvaizdis – tai „Ralph Lauren“ kostiumas ir paltas, prie kurio aktorė priderino „Hermès Birkin“ rankinę. Beje, šį moterims idealiai pritaikytą vyrišką kostiumą jau pamėgo ir JAV pirmoji ponia Melania Trump.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Vėliau kostiumą Blake Lively iškeitė į dryžuotą „Jonathan Simkhai“ suknelę ir to paties prekės ženklo paltą. Prie jos aktorė derino margus „Christian Louboutin“ batus ir „Bottega Veneta“ rankinę.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Vakarop aktorė sugrįžo prie mados namų „Chanel“. Blake Lively vilkėjo jų kurtą žėrinčią suknelę, rankose laikė tų pačių mados kūrėjų delninę. Derinį užbaigė „Christian Louboutin“ aukštakulnės basutės.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Dieną aktorė užbaigė išeidama į miestą kartu su sutuoktiniu Ryanu Reynoldsu. Tuomet Blake Lively puošėsi „Monse“ kelnėmis ir palaidine, o ant peties nešėsi „Chanel“ rankinę.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai