Stiliaus deriniai pagal lietuviško dizaino ambasadores

Erika Paulė, Ieva Marija / Redos Mickevičiūtės/ Vikos Paškelytės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-07-04 11:26
Dvi veiklios lietuviško mados pasaulio atstovės – Erika Paulė ir Ieva Marija Andrulytė – neapsiriboja viena profesijos kryptimi. Šalia savo asmeninių veiklų, moterų duetas daug kam žinomas ir kaip iniciatyvos popup.lt organizacinė ir varomoji jėga. Savaitgalį Palangoje vyksiančio „Vasaros Pop Up” organizatorės, per eilę metų išlavinusios savo akį, šį kartą pristato savo siūlomus vasariško stiliaus derinius.

Šventinis paprastumas

Dalyvavimas išleistuvėse, vestuvėse ar kitokioje iškilmingoje progojo daugeliui yra neatsiejama šios vasaros planų dalis. Rūpinantis šventei skirta apranga, E. Paulė ir I. M. Andrulytė pataria rasti balansą tarp šventinės ir kasdienai tinkamos aprangos. Pavzydžiui, lengvai krintanti vienspalvė suknelė – universali vasaros garderobo dalis. Tokią suknelę dėvint prie aukštakulnių, sukuriamas šventiškesnis įspūdis, o avalynę aukštais kulnais iškeitus į balerinas ar lengvus sportinius batelius, suknelę bus galima pritaikyti ir paprastoms vasaros dienoms. Žinoma, juvelyrinai dirbiniai taip pat gali tapti įrankiu, žaidžiant su šventiniu įvaizdžiu.

Šventinis paprastumas
Šventinis paprastumas

Švari estetika

Vasara – metas kai dauguma žmonių nenori savęs apkrauti nereikalingomis detalėmis, tad švaraus ir neįpareigojančio dizaino paieškos tarsi neatsiejama vasaros įvaizdžio formavimo dalis. Minimalistiniai aksesuarai ir juvelyrikos dirbiniai gali patenkinti vasariško lengvumo poreikį bei surasti vietą ir vėsesnių sezonų garderobe.

Švari estetika
Švari estetika

Universali klasika

Smėlio spalvos lietpaltis, juoda suknelė, auskarai su perlų detalėmis ir apatinukai – tai nenuginčyjama moteriškos klasikos kombinacija. „Vasaros Pop Up” organizorės pataria klasikinio lietpalčio nelaikyti tik rudens akcentu, ypatingai gyvenant Lietuvoje. Nors kartais vasariški orai lepina, lietingos ir apniukusios lietuviškos vasaros dienos taip pat niekam nekelia nuostabos. Būtent vėsesnių vasaros dienų slogią nuotaika pataisyti ir skirta universalios klasikos derinių kombinacija.

Universali klasika
Universali klasika

Ryškūs akcentai

Kada jei ne vasarą paeksperimentuoti su ryškiomis detalėmis? Lietuvių santūrumas ir juo pasižyminti apranga, daugumai žmonių eilę metu tampa saugiu pasirinkimu. Visgi bent jau vasaros atostogų metu tikrai verta leisti sau išbandyti ryškių, sodrių spalvų žaidimą. Pradėti galima nuo sodriai mėlynų atspalvių, o žaismingos tamprės ar aksesuarai – puikus pasirinkimas.

Ryškūs akcentai
Ryškūs akcentai

Vaikystės atributai

Stilizuojant mažųjų mados gerbėjų aprangą, patiems galima nejučia grįžti į vaikystę. E. Paulė ir I. M. Andrulytė skatina itin praktišką juodą spalvą palikti ateičiai ir vaikų vaizduotę skatinti pasitelkiant dizainą, renkantis raštus bei spalvingas formas. Ryškus maudymukas, megztukas ilgomis rankovėmis, vandeniui atspari striukė ir kurprinė – ši kombinacija paruoš bet kokiai vasaros dienai.

Vaikystės atributai
Vaikystės atributai

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai