„Stiklių“ savininkės gimtadienyje tarp būrio įspūdingų svečių – ir prezidentas Valdas Adamkus

Žmonės.lt fotomontažas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-04-22 19:13
Šeštadienio vakarą puošnūs svečiai rinkosi į „Stiklių“ viešbutį – čia surengta pavasariška šventinė vakarienė „Stiklių“ bendraturtės Annos Ciupij gimtadienio proga.

Nors lauke stigo šilumos, šventė dvelkė tikru pavasariu ir lauko gėlių kvapu: restorano salę stilistas Mantas Petruškevičius išpuošė bijūnais, tulpėmis, orchidėjomis, putino žiedais ir kvapniaisiais žirneliais.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Pasveikinti Annos susirinko garbūs svečiai: prezidentas Valdas Adamkus su žmona Alma, buvę premjerai Gediminas Kirkilas su žmona Liudmila ir Gediminas Vagnorius su žmona Nijole, „Megrame“ koncerno vadovas Juozas Magelinskas su žmona Laima, „Naručio“ viešbučio savininkai Nadiežda ir Julijus Novickai, stilistė Asta Valentaitė, renginių organizatorė Rasa Arlauskienė su vyru Raimondu ir kiti.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Svečiams pristatytas naujas „Stiklių“ pavasario meniu. Jie vaišinosi blyneliais su raudonaisiais ikrais, tuno kapotiniu su avokadų, aktinijų ir Dubingių špinatų tyre, krabų kepsneliais su laukiniais ryžiais ir grybais. Pagrindinis patiekalas – eršketas su topinambų tyre, pastarnokais ir karamelizuotais burokėliais bei obuoliais. Desertui patiekta „Pavlova“ su pavasario žiedais ir miško uogų šerbetu.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai