„Stiklių“ bendraturčiui A.Ciupijui – 70: į iškilmingą jubiliejų sostinės širdyje rinkosi kviestiniai svečiai

Aleksandro Ciupijaus 70-asis gimtadienis / Gretos Skataitienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-11-26 20:48
Penktadienio vakarą elegantiški ir gėlių puokštėmis nešini svečiai rinkosi į „Stiklius“: šio sostinės viešbučio ir restorano bendraturtis Aleksandras Ciupijus iškilmingai atšventė savo 70-ąjį jubiliejų.

„Negaliu patikėti, kad tas apvalus skaičius turi ką nors bendro su manimi... Matyt, teks su tuo susitaikyti“, – šypsodamasis portalui Žmonės.lt sako Aleksandras.

Penktadienį jis drauge su ištikima gyvenimo partnere žmona Ana Ciupij priėmė bičiulių sveikinimus ir linkėjimus. Aleksandras ir Ana – kartu daugiau nei 40 metų.

Jubiliejaus šventėje apsilankė daug ištikimų draugų – verslo ir meno pasaulio, politikos, žiniasklaidos atstovų.

A.Ciupijų su 70-mečiu sveikino dizaineriai Juozas Statkevičius, Ella Tatarinova, medikų šeima Gytė ir Karapetas Babajanai, verslininkai Irena Marozienė, Nadiežda ir Julijus Novickai, politikas Gediminas Kirkilas su žmona Liudmila, buvęs Vilniaus miesto meras Artūras Zuokas.

Kasmet jubiliatą sveikindavo ir prezidentas Valdas Adamkus su žmona Alma. Iki šiol pora dalyvaudavo visose asmeninėse „Stiklių“ savininkų šventėse, tačiau šįkart atvykti negalėjo.

Fotogalerija:

Proginės vakarienės meniu buvo įspūdingas: iš pradžių svečiams patiektos ančių kepenėlės ir karštos austrių bei omaro ir moliūgų užkandėlės. Po to laukė karštieji patiekalai – oto filė su geldelių konsomė, lengvai blanširuotais agurkais ir citrininiu maskarponės kremu bei stirniena su savojomis, kopūstais, kaliarope ir šermukšnio uogomis. Desertui patiekta obuolių sfera su maskarponės kremu, Madeleine biskvitu ir žaliųjų obuolių šerbetu.

Aleksandro Ciupijaus 70-asis gimtadienis / Gretos Skaraitienės nuotr.
Aleksandro Ciupijaus 70-asis gimtadienis / Gretos Skaraitienės nuotr.

Naujausi straipsniai