Stichija nusiaubė turistų dievinamo Italijos Komo ežero apylinkes: čia vilą turintis G.Clooney žada paramą

George'as Clooney (dešinėje viršuje – su Laglio meru Roberto Pozzi) / Scanpix ir socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Savaitės pradžioje šiaurinę Italijos dalį užklupo potvyniai ir purvo nuošliaužios. Nuniokoti šalia įstabaus Komo ežero įsikūrę miestai, tarp jų – ir Laglio, kuriame tuo metu savo viloje atostogavo aktorius George'as Clooney (60) su šeima.

Aktoriaus George'o Clooney šeimos atostogos Italijoje apkarto – po didžiulių liūčių ir krušos patvinus italų ir užsienio turistų ypač mėgstamam Komo ežerui, buvo nusiaubtas Laglio miestelis, kuriame stovi ir aktoriui priklausanti VIII a. vila „Oleandra“.

Potvynio metu nulaužtų medžių kamienai ir uolos nuplovė netoliese esantį kalvos šlaitą ir praslinko pro žvaigždės namus. Laimei, G.Clooney, jo žmona Amal bei jų 4-erių dvyniai nebuvo sužeisti, o turtas taip pat neapgadintas, skelbia „The Sun“.

George'as Clooney su Laglio meru Roberto Pozzi / Socialinių tinklų nuotr.

Po to, kai Laglio miestelis buvo nusiaubtas potvynio, aktorius pasiūlė finansinę paramą vietos gyventojams. Davęs žodį, G.Clooney įsiamžino kartu su miestelio meru Roberto Pozzi.

„Tai daug blogiau, nei kas gali pagalvoti. Mes buvome Cernobbio miestelyje, ten situacija labai bloga, bet čia, Laglio, yra dar blogiau, – Italijos žiniasklaidai pasakojo G.Clooney. - Sako, kad gali prireikti ne tik daugelio metų, bet ir milijonų, kol miestelis bus pilnai atstatytas.“

George'o Clooney vila šalia Komo ežero / Scanpix nuotr.

„Šis miestas čia buvo amžinai, jis atsigaus ir bus dar tvirtesnis. Tai labai ištvermingas miestas“, – pridūrė aktorius.

Galingi lietūs ir kruša savaitės pradžioje sukėlė potvynius ir nuošliaužas Italijos šiaurėje. Ugniagesiai kovojo su nuolaužomis, kad išgelbėtų dešimtis žmonių, įstrigusių savo namuose, kai audra užklupo vaizdingą turistų pamėgto Komo ežero apylinkes.

Nusiaubtas Laglio miestelis / Scanpix nuotr.

Primename, kad aktorius George'as Clooney ir jo žmona, žmogaus teisių advokatė Amal Clooney šiuo metu laukia šeimos pagausėjimo. Užsienio žiniasklaida skelbia, kad pora ir vėl laukiasi dvynių. 

Šią žinią pirmasis paskelbė žurnalas „OK!“, gavęs informaciją iš artimo poros bičiulio.

„Smagu, nes jie vėl turės dvynius. Pirmasis nėštumo trimestras jau praėjo, tad šią naujieną netrukus sužinos ir pamatys visi“, – tikino šaltinis.

Nusiaubtas Laglio miestelis (12 nuotr.)
+6
George'as ir Amal Clooney (66 nuotr.)
+60
Skaitykite daugiau