Steroidų vartojimas kultūrizmu susižavėjusią britę pavertė vyru

Sportiško sudėjimo merginos kūnas / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-10-23 09:03
Kultūrizmu susižavėjusi jauna britė Candice Armstrong norėdama greičiau užsiauginti raumenis pradėjo vartoti steroidus, tačiau pasireiškęs šalutinis poveikis ją pavertė... vyru.

Dailymail.co.uk rašo, kad steroidus pradėjusi vartoti 28-erių Candice Armstrong iš Londono ne tik užsiaugino įspūdingus raumenis, tačiau jai pradėjo želti plaukai tokios vietose, kur paprastai želia tik vyrams – ant veido, krūtinės, nugaros.

Candice Armstrong nuotraukų galite pamatyti paspaudę čia.

Buvusi barmenė teigia, kad pradėdama vartoti steroidus neketino tapti tokia raumeninga ar panaši į vyrą, tačiau dabar jau per vėlu sustoti. „Manau, kad jei sustočiau, padaryčiau daugiau žalos nei naudos. Dingtų visi raumenys, bet plaukai ant veido, vyriškas balsas liktų. Jei norėčiau viską grąžinti į vietas, turėčiau vartoti hormonus kaip vyrai, kurie nori tapti moterimis“, – įsitikinusi ji.

Negana to, kad jai padidėjo plaukuotumas, ėmė berti spuogais, pasikeitė balsas ir dingo krūtys, jos klitoris taip smarkiai padidėjo, kad dabar atrodo tarsi mažas penis.

Tačiau Candice yra nusiteikusi optimistiškai ir dėl kūno pokyčių neliūdi. „Mano krūtys dabar yra tuščios ir neatrodo gražios, bet viskas gerai – jos vis tiek niekada nebuvo gražiausia mano kūno vieta“, – sakė mergina.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai