Stefano Gabbana parašė atvirą meilės laišką, skirtą Domenico Dolce

Stefano Gabbana ir Domenico Dolce / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-09-19 19:16
Domenico Dolce ir Stefano Gabbana kartu sukūrė neįtikėtinos šlovės mados pasaulyje susilaukusį prekės ženklą ir prieš šio sezono Milano mados savaitę Stefano Gabbana nusprendė viešai padėkoti savo partneriui.

Atviras meilės laiškas buvo išspausdintas Italijos dienraštyje „Corriere della Sera“. Kitais metais dizaineriai švęs 30-ies metų bendradarbiavimo sukaktį.

Dizaineriai 20 metų buvo ir gyvenimo partneriai, tačiau 1999 metais romantinius santykius nutraukė.

Stefano Gabbana atviras laiškas:

„Brangus Domenico,

Niekada anksčiau tau nerašiau laiško. Tikriausiai dėl to, kad mums niekada nereikėjo daug žodžių. Mes vienas kitą supratome iš žvilgsnio. Tai pirmas kartas, kai tau rašau ir turiu prisipažinti, kad man keista tai daryti.

Kai mes duodame interviu, visada vienas kitą papildome. Tu pradedi, o aš padarau išvadą, kai tu baigi mintį, aš įsiterpiu, aš pakartoju ir pasakau tavo pradinę mintį.

Mes kartu „Dolce and Gabbana“ sukūrėme nuo nulio ir tik mūsų meilės dėka pasiekėme tai, ką turime.

Su pieštuku ir popieriumi viskas yra kitaip. Žodžiai yra sunkesni, o jų prasmė gilesnė, kuri visuomet išliks unikali. Tokia pati unikali koks tu esi ir visuomet man būsi. Mes kartu „Dolce and Gabbana“ sukūrėme nuo nulio ir tik mūsų meilės dėka pasiekėme tai, ką turime.

Palaikydami vienas kitą mes įveikėmė daug kliūčių. Iki šios dienos mes kartu pasitinkame laimėjimus ir pralaimėjimus, kurie jungia mūsų gyvenimus. Tu esi mano šeima.

Prieš daugelį metų aš pirmą kartą išgirdau tave kito telefono laido gale. Tiek daug visko pasikeitė ir kartu niekas. Meilė, kurią jaučiau tik transformavosi ir užpildė mane teigiamomis emocijomis. Tu esi unikalus ir toks išlieki mano gyvenime, kaip ir šis laiškas, kurį dabar rašau. 

Aš tave myliu,

Stefano“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai