Stebuklingos Kalėdos: Veronika Gordijevskaja tiki, kad Kūčių nakties sapnai yra pranašiški

Veronika Gordijevskaja vaikystėje ir dabar / Asmeninio albumo / Anos Vengrovskajos nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Iš Baltarusijos kilusiai dainininkei Veronikai Gordijevskajai Kalėdos – pati šviesiausia ir stebuklingiausia metų šventė, kurios ji laukia taip pat stipriai, kaip ir tada, kai buvo maža. Portalui Žmonės.lt Veronika papasakojo apie Kūčių naktį sapnuotus sapnus ir kaip į namus patekdavo Kalėdų Senelis.

„Vieną Kūčių naktį, kai man buvo 10 metų, susapnavau sapną, kuriame mačiau didelę statulą ir daug ženklų anglų kalba. Aš dainavau chore ir po pusės metų mes išvykome koncertuoti į JAV. Nuo to laiko tikiu, kad šią stebuklingą naktį aplankę sapnai, gali būti pranašiški“, – prisiminimais dalijosi atlikėja.

Veronika Gordijevskaja vaikystėje / Asmeninio albumo nuotr.

Veronikos mama buvo darželio auklėtoja, todėl mergaitė dalyvaudavo visuose renginiuose. Kalėdų ir Naujųjų metų šventėse V.Gordijevskaja dainuodavo dainas, deklamuodavo eilėraščius ir vaidindavo spektakliuose.

Veronika Gordijevskaja vaikystėje / Asmeninio albumo nuotr.

Atlikėja teigė suprantanti, kad Kalėdų Senelio nėra, tačiau ji vis dėlto juo tiki. „Tai kažkokia vaikystės iliuzija, kuri manęs nepalieka iki šiolei. Kaip ir kiekvienam vaikui, dovanas man po eglute dėdavo mama. Kad neįtarčiau, ji visada po nakties palikdavo pravirą orlaidę ir sakydavo, kad Kalėdų Senelis įlipo pro ją ir dabar jis esą išskubėjo sveikinti ir apdovanoti kitų vaikų“, – pasakojo Veronika. Kalėdų dieną ji dažnai stovėdavo prie lango, nes norėdavo pamatyti Kalėdų Senelį ir jam pasakyti „ačiū“.

V.Gordijevskaja – stačiatikė, todėl Kūčias (Sočelnik) ji švęs sausio 6 dieną, o Kalėdas – sausio 7-ąją. Moteris ketina keliauti į Minską, kur šventes sutiks su šeimos nariais. 

Veronika Gordijevskaja vaikystėje / Asmeninio albumo nuotr.
Skaitykite daugiau