Stebuklingos Kalėdos: Gediminui Jauniui įsiminė du vaikystės švenčių kostiumai – žvirblio ir Koščėjaus Nemirtingojo

Gediminas Jaunius Naujų metų šventei pasipuošė žvirblio kostiumu / Asmeninio albumo ir Luko Balandžio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-12-22 18:02
Šįkart šventinėje Žmonės.lt rubrikoje „Stebuklingos Kalėdos“ – muzikinio šou „Lietuvos balsas“ prodiuseris Gediminas Jaunius (35).

Su Žmonės.lt skaitytojais prodiuseris pasidalijo vaikystės nuotrauka, kurioje naujametinės šventės proga šešerių sulaukęs Gediminas stovi prie eglutės pasipuošęs mamos sukurtu žvirblio kostiumu. Tiesa, šis kostiumas mažojo Gedimino visai nedžiugino.

„Stoviu čia aprengtas žvirbliuko kostiumu. Esu labai nelaimingas, nes niekas nedavė gražių kelnių – nelabai šis kostiumas man patiko. Dabar prisiminti tikrai juokinga – atrodo toks geras, stiliovas kostiumas“, – fotografiją komentuoja prodiuseris. 

G.Jaunius skaičiuoja: jei nuotraukoje jam – šešeri, vadinasi, tais pačiais metais jis sužinojo žiaurią tiesą, kad Senis Šaltis, norėdamas palikti vaikams dovanų, visai neturi lipti į namus pro kaminą, o ir barzda jo nebūtinai turi būti tikra. 

 Pažinau jį – žlugo mano vaikystės pasaulis, kai supratau, kad Senis Šaltis – visai ne Senis Šaltis.

„Mano tėvai buvo visuomenininkai. Kartą Seniu Šalčiu darželyje persirengė mano tėtis – jis užsidėjo barzdą, bet buvo be ūsų. Pažinau jį – žlugo mano vaikystės pasaulis, kai supratau, kad Senis Šaltis – visai ne Senis Šaltis. Nebenorėjau sakyti eilėraščio – labai smarkiai verkiau“, – dabar su šypsena pasakoja G.Jaunius.

Jis sako vaikystėje Naujų metų šventei turėjęs du įdomius kostiumus: ne tik žvirblio, bet ir Koščėjaus Nemirtingojo: „Turėjau ilgą iš vatos padarytą barzdą, ją užsimesdavau ant peties.“

G.Jaunius neslepia – dovanos vaikystėje buvo viena svarbiausių Naujų metų šventės detalių. „Nauji metai man asocijuodavosi su žirneliais, majonezu, mandarinais, saldainiais, dovanomis ir nykštukų kepurėmis, kurias darėme kartu su mama. Prieš Naujus metus stengdavausi būti geresnis nei geras, kad tik gaučiau dovanų nuo Senio Šalčio“, – pasakojo jis. Vardija, ką geresnio yra gavęs: „Dovanos man būdavo labai svarbu – patikdavo jas gauti. Senis Šaltis tai mašiną, tai lėktuvėlį atnešdavo.“

Šiais metais Kalėdas G.Jaunius ketina pasitikti dirbdamas: jo laukia ne vienas paties organizuojamas koncertas, pasiruošimas „Lietuvos balso“ finalui. „Bet kai darbas yra malonumas, tada jautiesi kaip šventėje kasdien“, – sako G.Jaunius.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai