Statybų vadovo apgauti Aleksandras Kazakevičius ir Greta Lebedeva: „Nepirkite buto neįrengtame name“

Greta Lebedeva ir Aleksandras Kazakevičius / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Laura Apanavičiūtė
Publikuota: 2016-05-26 10:53
Aleksandras Kazakevičius su mylimąja Greta Lebedeva pateko į nepavydėtiną situaciją. Dar prieš kelerius metus turėję švęsti įkurtuves naujame bute, vietoj malonių įkurtuvininkų rūpesčių jie patyrė apgavystę ir daug streso. Pasidaliję savo patirtimi su Žmonės.lt skaitytojais, Aleksandras ir Greta viliasi, kad jų istorija ne vienam taps pamoka.

2012 metais imtynininkas Aleksandras Kazakevičius ir jo širdies draugė Greta Lebedeva netoli sostinės Pilaitės rajono įsigijo butą.

„Pirkome butą nebaigtame statyti name. Sudarėme preliminarią sutartį, pervedžiau dalį pinigų. Į butą turėjome kraustytis jau po metų, tačiau darbai galiausiai sustojo, nes įmonės, kuri statė daugiabutį, direktorius dingo kaip į vandenį“, – Žmonės.lt pasakojo A.Kazakevičius.

Gerai, kad viską sprendžiau su puikiu advokatu, naujam statytojui liko sumokėti tik dalį pinigų ir darbai bus baigti.

Namą galiausiai perėmė kita statybų įmonė. Anot Aleksandro, laimė, kad jis turėjo gerą advokatą, nes ši situacija galėjo pasibaigti labai liūdnai.

„Gerai, kad viską sprendžiau su puikiu advokatu, naujam statytojui liko sumokėti tik dalį pinigų ir darbai bus baigti. Atrodo, šiame daugiabutyje visi žmonės išsaugojo savo butus, nes juk atėjusi nauja statybų kompanija galėjo prašyti mokėti iš naujo. Taip pat neaišku, kiek kas jau yra davęs pinigų, kas mokėjęs grynais, kas banko pavedimu. Todėl sumokėti pinigai galėjo ir pradingti. Daugiabutyje iš viso yra 48 butai, o parduoti – 28.“

Nors situacija ir taisosi, A.Kazakevičius pataria nepirkti būsto name, kurio statyba ir įrengimas nėra užbaigti.

„Viskas jau į gerąją pusę. Jau ruošiamos sutartys, viskas juda į priekį, žada, kad iki rugsėjo viskas bus sutvarkyta. Žinoma, reikės primokėti, nes trūksta turėklų, stiklintų balkonų. Todėl noriu patarti žmonėms, kad neskubėtų pirkti dar buto neįrengtame name, kur dar tik langai įstatyti, bet nėra nei laiptinės, nei automobilių stovėjimo aikštelės, nieko. Namas bus neįrengtas ir negalėsite gyventi“, – perspėja Aleksandras.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Kadangi Greta su Aleksandru nebeteko kantrybės laukti, kol reikalai išsispręs, norėjo greičiau apsigyventi kartu, prieš Naujuosius metus nusipirko kitą butą. Tačiau čia pasilikti nežada.

Mums su Greta reikėjo patirti bendrabučio mokyklą – patikrinti, kaip galime gyventi be gerų sąlygų, – sakė Aleksandras.

„Butas Pilaitėje yra didesnis, todėl mes persikraustysime, kai jis bus įrengtas. O butą, kuriame dabar gyvename, išnuomosime kitiems“, - sako Aleksandras.

Imtynininkas pasakojo, kad su mylimąja Greta yra gyvenęs ir nelabai patogiomis sąlygomis – bendrabutyje, tačiau būtent ten suprato, kad mylimoji puikiai tinka ir tolesniam gyvenimui kartu.

„Mes iš pradžių su Greta porą metų gyvenome studentų bendrabutyje. Reikėjo patirti tokią bendrabučio mokyklą – patikrinti, kaip galime gyventi be gerų sąlygų. Kadangi viskas tiko, tai nusprendėme pirkti butą“, – Žmonės.lt sakė Aleksandras.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai