Staska iš „Redirected“ pasiskelbė Lietuvos širdžių prezidentu: aktorius reklamoje išjuokė šalies politikus

Vita Šiaučiūnaitė / Pauliaus Makausko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-02-13 13:32
Ketvirtadienį socialiniuose tinkluose it virusas ėmė plisti vaizdo įrašas, kuriame režisieriaus Emilio Vėlyvio filmo „Redirected / Mes už Lietuvą!“ herojus kaimietis Staska (akt. Andrius Žiūrauskas), prisistatantis „Lietuvos širdžių prezidentu“, agituoja balsuoti už jį artėjančiuose prezidento rinkimuose. Vaizdo įrašas žiūrovams pristatomas kaip politinė reklama, sarkastiška Staskos kalba pašiepia Lietuvos politikos atstovus.

„Mieli Lietuvos žmonės“, – į žiūrovus kreipiasi naujasis „kandidatas į prezidentus“, mėgindamas pakartoti dabartinės šalies vadovės Dalios Grybauskaitės kalbėjimo manierą. Kalbos pradžioje jis tikino ne tik galintis, bet ir norintis tapti prezidentu.

Kalbėdamas parodijuoja ir kandidatą į prezidentus Zigmantą Balčytį: tikina praėjusią savaitę nešęs savo gyvenimo aprašymą į vietinę lentpjūvę (savo politinėje reklamoje Z.Balčytis vaizduoja dalinantis savo gyvenimo aprašymus šalies gyventojams).

„Laikas sukurti daugiau darbo vietų Lietuvoje. Aš turiu daug idėjų ir visi kaimynai jomis žavisi“, – žvelgdamas į žiūrovą sako Staska, primindamas dažniausiai kartojamas Darbo partijos atstovų frazes.

Staska vardija savo interesus: jam rūpi gamta, ekologija. Savo vertybes jis tikina galintis perkelti „į visus Lietuvos kiemus“, lietuvius ragina siekti „geresnio maisto“.

Pro Staskos akis nepraslysta ir „Drąsos kelio“ partija. „Savo medžioklinio šautuvo dėka teisingumo nepasigendu. Aš pats jį vykdau. Esu už tai, kad mano teisingumas būtų vykdomas visada ir visur“, – Drąsiaus Kedžio istoriją primena jis.

Su žiūrovais „kandidatas į prezidentus“ neatsisveikina: žada savo politinės reklamos tęsinį. Aktorių A.Žiūrauską gerbėjai pažįsta ne tik iš filmo „Redirected / Už Lietuvą!“, bet ir televizijos serialo „Moterys meluoja geriau“ ir roko operos „Romeo ir Džiuljeta“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai