Startavo žaidimų festivalis „GameOn 2019“: išskirtiniai dalyvių kostiumai sulaukė daug publikos dėmesio

Žaidimų festivalis „GameOn 2019“/Pauliaus Peleckio/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-11-16 18:50
Lapkričio 16-17 dienomis „Litexpo“ parodų rūmuose penktąjį kartą vyksta didžiausias žaidimams skirtas renginys Lietuvoje ir Baltijos šalyse – „GameOn“, siūlantis žaidimų mėgėjams įvairių veiklų.

Trys didžiulės Litexpo salės šiemet skirtos įvairių žaidimų demonstravimui. Galima sužaisti tiek naujus garsiausių studijų darbus kaip Hideo Kojima sukurtą „Death Stranding“ ar „Call of Duty: Modern Warfare“, tiek ir susipažinti su nepriklausomų kūrėjų žaidimais, tarp kurių net 10 naujausių Lietuvoje sukurtų žaidimų.

Žaidimų festivalis „GameOn 2019“/Pauliaus Peleckio/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Žaidimų festivalis „GameOn 2019“/Pauliaus Peleckio/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Į pramogų zoną, skirtą visai šeimai, šiemet kviečia „Robotikos akademija“. Be užsiėmimų su robotais, organizacija pristato naujovę – ugdymo programą naudojant kompiuterinius žaidimus, tokius kaip „Minecraft“, „Roblox“, „Fortnite“ ir kitus žaidimus.

Pagrindinė renginio scena yra skirta esporto turnyrams, kurių šiemet vyksta net penki. Tradicinis žvaigždžių mačas vyks neįprastame, bet, tikėtina, daug smagių akimirkų suteiksiančiame žaidime – „Minecraft“. Taip pat „GameOn“ dalyvių laukia cosplay kostiumų pasirodymai ir konkursai, konferencija žaidimų kūrėjams bei besidomintiems plačiąja žaidimų kultūra. Trečią kartą vyksta ir grandiozinis koncertas „GameOn Live“, kuriame orkestras, choras ir įvairūs kviestiniai muzikantai ir solistai atlieka kūrinius ne tik iš žaidimų, bet ir filmų. Tiesa, šiemet šis koncertas skirtas ne renginio uždarymui, o atidarymui ir įvyks jau šį vakarą, 19 val. „Litexpo“ 3-ioje salėje.

Naujausi straipsniai