Stano šeima šią vasarą džiaugėsi Latvija: dalijasi atostogų atradimais

Stano su žmona Indre ir vaikais Adomu, Ričardu bei Joana / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-08-19 08:48
Šią vasarą muzikos prodiuseris ir dainininkas Stanislavas Stavickis-Stano su žmona Indre ir vaikais – Joana, Ričardu bei Adomu – laiką leido ne tik Lietuvos, bet ir Latvijos pajūryje. Su portalu Žmonės.lt jis pasidalijo savo atradimais.

„Šiais metais pabandėme nuvažiuoti į Latviją ir netrukus supratome, jog priėmėme labai gerą sprendimą“, – pasakojo su šeima Papėje laiką leidęs Stano. Pasak jo, šeimyninių atostogų vykti į Latviją jie su žmona sugalvojo po patirties Lietuvos jūrų muziejuje, kai ten nuvykusi šeima vos ne dieną prastovėjo kilometrą besidriekiančioje eilėje.

Stano sūnus Ričardas / Asmeninio archyvo nuotr.
Stano sūnus Ričardas / Asmeninio archyvo nuotr.

„Tai – tik pavyzdys, iliustruojantis šių metų situaciją prie jūros Lietuvoje. Turistų srautui nemažėjant, reikėjo ieškoti ramios vietos, kur galėtume su vaikais paatostogauti. Džiaugiuosi, kad Lietuvoje turizmas klesti ir tai yra visiškai normalu, tačiau mano šeima norėjo pabėgti nuo šurmulio.“

Nuvykę į Papę, Stano su žmona ir vaikais apsistojo atokiuose nameliuose ir mėgavosi laukiniais paplūdimiais. Žinomą vyrą maloniai nustebino tai, kad Papėje – daug lietuvių. „Latvių sutikome be galo mažai“, – juokėsi jis. 

„Į Papę labai rekomenduočiau vykti šeimoms, kurioms reikia ramaus poilsio“, – Žmonės.lt pasakojo muzikantas, su artimaisiais ten praleidęs 9 dienas. 

Stano dukrelė Joana / Asmeninio archyvo nuotr.
Stano dukrelė Joana / Asmeninio archyvo nuotr.

„Tie, kas nebuvo Papėje, tai žinokite, kad ten – nėra nieko. Vien gamta ir jūra. Tikrai nerasite sausakimšų kavinių ar bankomato, tačiau spėsite pasidžiaugti vieni kitais“, – sakė žinomas vyras.

Stano atviravo, kad be blizgučių ir dirbtinių pramogų jo vaikai atrado labai daug veiklos.

„Aš dažnai sakau, jei į šalį numetus telefonus, mažieji ima klausinėti, ką veikti – geras ženklas. Netrukus vaikai tikrai atranda labai daug įdomių laisvalaikio praleidimo būdų.“

Į Papę vyksiančioms šeimoms Stano rekomendavo paieškoti laukinių arklių, apžiūrėti kūdrų parką ir nuvykti iki Liepojos. 

„Liepojoje pasivažinėkite tramvajumi, paskanaukite vietinio maisto“, – ragino Stano.

Žinomas vyras visų atostogų metu ir po jų taip pat skleidė gražią žinutę. 

„Šią vasarą mes su žmona ir vaikais puošėmės „Mamų Unijos“ atributika. Galbūt, žiūrint madų tendencijas socialiniuose tinkluose, galima susidaryti įspūdį, kad šios vasaros hitas kokie nors sandaletai, kvadratiniu square toe tipo priekiu arba Viktorijos laikų stiliaus apykaklės. Bet ne... visi šią vasarą eina iš proto dėl „Mamų Unijos“ kurtų dalykų“, – kalbėjo Stano.

Lėšos už parduotus marškinėlius, kuriais ir puošiasi jo šeima, skirtos onkoliginėmis ligomis sergančių vaikų nekompensuojamiems vaistams, slaugos priemonėms ir gydymui užsienyje. Įsigyti marškinėlius galite ČIA.

Stano su žmona Indre ir vaikais Adomu, Ričardu bei Joana / Asmeninio archyvo nuotr.
Stano su žmona Indre ir vaikais Adomu, Ričardu bei Joana / Asmeninio archyvo nuotr.

Naujausi straipsniai