Stano grįžo iš Amerikos ir pasidalijo įspūdžiais: per dvi savaites sūnus pasikeitė iš esmės

Stano su sūnumi Adomu / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Šiandien iš Amerikos grįžęs Stano neslepia: „Tik dvi savaitės, o atrodo, keli metai.“ Jis pasidalijo akimirkomis su septynerių sūnumi Adomu, kuris palaikė kompaniją visos kelionės metu, ir papasakojo, kaip sekėsi derinti darbus ir tėčio pareigas.

Stano įrašu apie kelione į Ameriką ir keliomis akimirkomis pasidalijo savo feisbuke. Jomis leido pasidalinti ir su Žmonės.lt skaitytojais.

„Tikslas buvo darbai, turėjome renginių, susitikimų su lietuviais, pasirodymų ir panašiai. Bet į šią darbinę kelionę paėmiau ir vaiką“, – sakė jis portalui Žmonės.lt ir pridėjo, jog buvo laiko ir pabūti su sūnumi Adomu.

Tiesa, į Ameriką kartu vyko ir artimas Stano bičiulis Deivydas Zvonkus su žmona Katažina.

„Prieš dvi savaites su Adomu leidomes į kelionę po Ameriką. Tik dvi savaitės, o atrodo keli metai.

Štai nuotraukoje Adomas pirmą kelionės dieną ir paskutinę. Man kaip du skirtingi žmonės. Kiek pasitikėjimo!

Čikaga, Denveris, Las Vegasas, Los Andželas, Tampa, Majamis. Aštuoni skrydžiai, virš tūkstančio kilometrų automobiliu. Daugybė naujų pažinčių.

Buvo visko. Ir pirmų dienų vaikiška euforija, ir kelionės vidurio nuovargis, ir Las Vegas su 38.5 temperatūra ir pasigautu virusu, ir apvemtas Denverio oro uostas (užsupo vaiką autobuse). Kiek aplankytų muziejų, gamtos stebuklų, kiek Amerikos lietuvių sukurtų ir išpuoselėtų lietuviškumo oazių. Viską perėjom kartu!

Aš derinau darbus ir reikalus Amerikoje su pramogomis. O pagrindinis darbas – būti tėčiu 24/7 ir dar neatsilikti nuo pirmoko mokslų, sekėsi skirtingai. Kartais atrodė, kad apsiverksiu iš nevilties, bet dažniau dėkojau Dievui, kad turiu tokius vaikus.

Su vyriausiu sūnumi, Ričardu, jau buvau išvykęs į panašią tėvo ir sūnaus išbandymų kelionę. Ir tąkart irgi abu užaugom per labai trumpą laiką. Tokios kelionės, tai kažkas kito nei įprastos šeimos atostogos. O šeimai vežam pilną bagažą dovanų ir labai pasiilgom.

Esu be galo dėkingas visiems sutiktiems Amerikos lietuviams už svetingumą, meilę ir už tai, kad puoselėjat Lietuvybę, aukodami savo asmeninį laiką, išteklius, sveikatą. Aš didžiuojuosi Jus sutikęs ir Jus pažinęs!

Ir taip pat be galo didžiuojuosi dar labiau pažinęs vieną tvirtą ir garbingą lietuvį, savo sūnų Adomą!“ – rašė Stano.

Stano kelionė į Ameriką (10 nuotr.)
+4
Skaitykite daugiau