Stanislavas Stavickis-Stano: „Išsitirti – mūsų visų teisė. Paieškokim priemonių!“

Stanislavas Stavickis-Stano / Marko Cechanovičiaus nuotrauka
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-03-21 14:22
Muzikantas ir prodiuseris Stanislavas Stavickis-Stano prisipažino sau įtaręs šiuo metu pasaulyje siaučiantį koronavirusą, tačiau kadangi žinomas vyras neatitiko reikalavimų tam, kad jam būtų atliktas specialus virusio testas – jis ištirtas nebuvo. Stano neslepia pasispiktinimo tokia sistema ir sako, kad pasitikrinti dėl galimo susirgimo galimybę turėtų turėti visi norintys.

Nepasitenkimą vyras išreiškė socialiniuose tinkluose, o savo įrašu Stanislavas pasidalijo ir su Žmonės.lt skaitytojais.

„Na štai...Pirmas numiręs žmogus nežinojo, (kaip suprantu nebuvo įtrauktas į sergančių sarašus) kad jam koronavirusas.

Daugybė užsikrėtusių medikų. Ir visa tai vyksta jau porą savaičių.

Dabar jau be jokių sąmokslo teorijų, vadovaujantis šalta logika galima sakyti – Lietuvoje dešimtimis, o gal šimtais kartų daugiau užsikrėtusių nei yra patvirtinta.

Tai nieko nekeičia. Karantinas ir saviizoliacija tik dar labiau aktuali. Tai ką dabar parašysiu nėra kaltinimas, tai pamąstymas.

Stanislavas Stavickis-Stano / Marko Cechanovičiaus nuotrauka
Stanislavas Stavickis-Stano / Marko Cechanovičiaus nuotrauka

Praeitą ketvirtadienį pakilo temperatūra – 37.5 ir prasidėjo gerklės skausmas. Penktadienio rytą pasidariau BKT ir CRB (kraujo tyrimą). Rezultatai rodė, kad greičiausiai bakterinė infekcija (CRB 40). Daktarė paskyrė antibiotikų. Tačiau ligos eiga keista – temp dar nepradėjus vartoti antibiotikų nukrito.

Žodžiu, dabar, kai suprantu, kad korona virusas buvo pasklidęs žymiai anksčiau ir plačiau, įtariu, kad tai galėjo būti kažkokia jo forma. O gal ir ne korona...Bet aš negaliu pasitikrinti!!!

Skambinau, ieškojau. Ne! Aš nekontaktavęs su vienu iš 60 oficialiai užsikrėtusių. Aš iš niekur negrižęs. Aš šiuo metu neturiu temperatūros.

 

Stanislavas Stavickis-Stano / Marko Cechanovičiaus nuotrauka
Stanislavas Stavickis-Stano / Marko Cechanovičiaus nuotrauka

Akivaizdu, kad dabartiniame kontekste tai jau pasenęs modelis, nes virusas yra Lietuvos viduje jau mažiausiai savaitę. Kodėl be galo svarbu turėti galimybę išsitirti kiekvienam?

Žinodamas, kad persirgai po poros savaičių susiformavus imunitetui gali savanoriauti ar tiesiog teikti pagalbą artimai aplinkai. Pagalbą, kurios jau netrukus gali labai reikėti.

Žinodamas, kad persirgai, busi įtrauktas į statistiką ir bus realus skaičiai. Ne taip kaip dabar. Žinodamas, kad persirgai, visai kitaip dėliosi gyvenimą po poros mėnesių, nes akivaizdu, kad virusas niekur nedings.

Žinodamas, kad persirgai, ramiau gyvensi jau dabar.

Reikia galimybės išsitirti VISIEMS. Ar privačiai ar kaip nors kitaip. Tai mūsų TEISĖ. Paieškokim priemonių“, – „Facebook“ rašė S. Stavickis-Stano. 

Naujausi straipsniai