Stangresnė, vėl švytinti oda? Rūtos Mikelkevičiūtės patirtis ir specialistės komentaras

Gydytoja-kosmetologė Evelina Sinkevičienė ir Rūta Mikelkevičiūtė
Autorius: Projekto partnerio turinys
Publikuota: 2021-11-19 09:18
Ką daryti, kad amžiniai odos pokyčiai vyktų lėčiau ir kaip sumažinti jau esamus? Pataria estetinės medicinos gydytoja-kosmetologė Evelina Sinkevičienė.

Daugybė moterų ir vyrų norėtų, kad odos išvaizda metams bėgant nesikeistų, bet...

Oda sensta, nes viskas pamažu lėtėja ir prastėja. Lėtėja ląstelių medžiagų apykaita, odoje mažėja hialurono rūgšties, kolageno, elastino – medžiagų, kurios atsako už jos putlumą, elastingumą, stangrumą, aiškią veido ovalo formą. Tai – užprogramuotas biologinis procesas. Jis odoje vyksta nepriklausomai nuo žmogaus lyties ir norų.

Kad kosmetikos priemonė darytų matomą poveikį brandžiai odai, joje turi būti išties veiksmingų komponentų. Pavyzdžiui, žinoma, kad hialurono rūgštis sulaiko odoje drėgmę, tačiau priemonės efektyvumas labai priklauso nuo to, kokios hialurono rūgšties yra formulėje, tiesa?

Kai priemonėje yra didelės ir mažos molekulinės masės hialurono rūgšties derinys, poveikis odai – kur kas stipresnis. Toks derinys – skiriamasis „Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity“ linijos priemonių, sukurtų būtent brandžiai odai, bruožas.

„Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity“ linijos priemonių poveikio pavaizdavimas
„Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity“ linijos priemonių poveikio pavaizdavimas

Didelės molekulinės masės hialurono rūgštis drėkina odą iš išorės ir padeda formuotis hidrolipidinei plėvelei, mažos molekulinės masės hialurono rūgštis prasiskverbia į gilesnius odos sluoksnius, lygina raukšles, putlina odą. Taip pasiekiamas maksimaliai geras efektas.

Be hialurono rūgšties, šiose „Eucerin“ priemonėse yra arktiino, kuris skatina kolageno atsinaujinimą ląstelėse ir pigmentinių dėmių šviesėjimą. Dėl jo poveikio oda tampa stangresnė, tolygesnės spalvos, skaistesnė.

Dar vienas komponentas, ypač veiksmingai šviesinantis dėmes, – tiamidolis. Jis veikia pagrindinę hiperpigmentacijos atsiradimo priežastį, tiamidolio yra linijos serume „3D“ ir rankų kreme „Age Spot Correcting“. Tai – patentuota medžiaga, kurios įtaka dėl amžiaus atsirandančioms pigmentinėms dėmėms patvirtinta kliniškai.

Šios dėmės, susidarančios dėl odos per gyvenimą sukaupto saulės poveikio, – labai aktuali problema daugeliui vyresnių moterų. Jei tiamidolis naudojamas reguliariai, jis šviesina esamas dėmes (rezultatas pasimato jau po dviejų savaičių naudojimo) ir saugo nuo naujų atsiradimo.

„Eucerin“ priemonės
„Eucerin“ priemonės

Aš nesu brandaus amžiaus, tačiau linijos „Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity“ rankų kremas man labai patinka, juo saugau savo rankų odą. Patinka, nes turi ne tik tiamidolio, bet ir SPF30 filtrą. Tad šiuo kremu galima kiekvieną mielą dieną ginti rankas nuo ultravioletinių spindulių.

Verta turėti galvoje, kad jie odą veikia žiemą vasarą (debesys sulaiko tik 40 proc. UV spindulių), ją sendina ir formuoja pigmentines dėmes.

Gydytoja-kosmetologė Evelina Sinkevičienė
Gydytoja-kosmetologė Evelina Sinkevičienė

Rūtos Mikelkevičiūtės patirtis

Mano amžiaus moterys netiki pigiais pažadais apie stebuklus. Jos stebuklus kuria pačios ir randa juos vaikuose, prabangoje būti savimi, santykiuose su mylimais žmonėmis, draugais.

Aš nekeliu dramos dėl atsiradusios dar vienos raukšlelės, krintančio veido ovalo, blėstančio švytėjimo ir stangrumo ar pigmentinių dėmių, bet noriu atrodyti taip, kaip jaučiuosi, ne taip, kaip sako mano pasas. Laikausi filosofijos, kad moterys nesensta, jos tik įgauna daugiau patirties! Patirties renkantis taip pat!

Rūta Mikelkevičiūtė
Rūta Mikelkevičiūtė

„Eucerin“ kosmetika man gerai žinoma. Ypač linija, skirta auksinio amžiaus moterims, su tiamidoliu, kuriuo jie labai didžiuojasi ir kuris saugo odą nuo pigmentinių dėmių. Dabar išbandžiau ir veido serumą bei rankų kremą „Eucerin Hyaluron Plus Elasticity 3D“ su tiamidoliu bei arktiinu ir hialurono rūgštimi. Jie sukurti taip, kad tarsi užpildytų raukšleles, pagerintų odos elastingumą ir skatintų kolageno susidarymą!

Ypač malonus kremas rankoms – jausmas toks, it šilko pirštines mūvėčiau. Labai greitai susigeria, maloniai kvepia, gerai drėkina visą dieną, nors aš tepu kelis kartus!

Nepamiršiu vienos itin brandaus amžiaus moters pastabos: vyras visada žiūri į moters rankas, nes jomis ji gamina valgyti, glosto jo vaikus ir jį patį! Rankos, damos, ne veidas, pirmiau parodo mūsų amžių ir gyvenimo būdą, todėl aš itin ieškojau gero rankoms kremo, kol radau.

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai