Staigmena „Eurovizijoje“: Donato Montvydo ir Zaros Larsson komandos daina

Paula Valentaitė / Monikos Stavavojūtės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-16 10:12
Prasidėjus „Eurovizijos“ atrankoms, savo kozirius atskleidė jau ne vienas garsus atlikėjas. Atrodo, kad praėjusiais metais atrankos atradimu tapusi ir į finalą patekusi atlikėja Paula šiais metais nusiteikusi ryžtingai. Prie merginos autorinio kūrinio „1 2 3“ patobulinimo ir kūrybos prisidėjo du kartus šaliai atstovavęs dainininkas Donatas Montvydas ir garsios pasaulinio lygio dainininkės Zaros Larsson komanda.

Praėjusių metų atrankoje jauna mergina ne tik subūrė nemažą gerbėjų ratą, sulaukė gausybės užsienio žiniasklaidos dėmesio, bet ir pelnė „eurovizinės vilties“ titulą.

„Tiesą sakant, jokių intrigų nerezgiau ir nerezgu. Visuomet sakiau, kad antrą kartą atrankoje dalyvausiu tik tokiu atveju, jeigu turėsiu autorinį kūrinį, kuriuo tikėsiu visu šimtu procentų. Taip nutiko, kad man nelabai lengvu periodu gimė kūrinys, į kurį sudėjau visas savo emocijas. O jį išgirdę D. Montvydas ir švedų prodiuseriai įžvelgė potencialą“, – atvirauja Paula.

Teigiamai įvertinę merginos kūrybą profesionalai pasiūlė pagalbą, kad kūrinys ne tik būtų aukšto lygio, bet ir galėtų atstovauti šaliai didžiausiame Europos muzikos konkurse.

Pasak jau du kartus Lietuvai atstovavusio atlikėjo D. Montvydo, šių metų atrankoje dalyvausianti atlikėja Paula ir kūrinys „1 2 3“ tikrai vertas dėmesio ir palaikymo.

„Pasakysiu drąsiai – jeigu Paula dalyvautų Švedijos atrankoje, ji neabejotinai taptų nugalėtoja. O kaip bus Lietuvoje? Paula turi visus duomenis būti pasaulinio lygmens popžvaigžde ir viskas, ko tik jai reikia, yra apstatyti komandą, kurią ji jau tikrai surado. Aš esu įsitikinęs, kad ši daina, nukeliavusi į Portugaliją, neabejotinai taptų hitu visoje Europoje. Ji yra ne vakarykštė, bet šiandienos daina“, – teigia dainininkas.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Prieš keletą savaičių Paula savo socialiniuose tinkluose pasidalijo nuotraukomis, kuriose ji įsiamžinusi Švedijoje esančioje įrašų studijoje. Kaip vėliau paaiškėjo, ten vyko baigiamieji „Eurovizijai“ skirto kūrinio darbai, kuriuos mergina atliko kartu su vienu geriausių jaunosios kartos Lietuvos prodiuserių Gyčiu Valicku-Echoes bei švedų prodiuseriais.

Šešis kartus savas dainas į didžiąją Euroviziją išsiuntusi tarptautinė komanda, kurioje – Zaros Larsson, Kygo, Alan Walker, Icona Pop ir kitų ryškiausių pasaulio žvaigždžių kūrėjai ir bendradarbiai, Paulai padėti nusprendė neatsitiktinai.

Pasak prodiuserių, kūrinys „1 2 3“ yra vertas dėmesio ir turi visus bruožus, leidžiančius ne tik laimėti nacionalinę atranką, tačiau ir rasti didelį gerbėjų ratą visoje Europoje.

Kūrinio premjera įvyks penktadienį.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai