Staigmena Donatui Montvydui: „Globe“ arenoje jį pasitiko Vaidas Baumila ir radistai

Vaido Baumilos ir radistų susitikimo su Donatu Montvydu akimirka / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Prieš pat pasirodymą antro „Eurovizijos“ pusfinalio scenoje Lietuvos atstovas konkurse Donatas Montvydas sulaukė staigmenos: prie įėjimo į „Globe“ arenos užkulisius jį pasitiko vos kelioms akimirkoms į Stokholmą atvykę „radistai“ Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius bei pernai Lietuvai „Eurovizijoje“ atstovavęs Vaidas Baumila.

Ketvirtadienio vakarą D.Montvydas dainuos antrame „Eurovizijos“ pusfinalyje – bandys iškovoti vietą finale.

Į „Globe“ areną, kur Stokholme vyksta konkursas, Lietuvos atstovas atvyko dar popietę – skubėjo į paskutinę generalinę renginio repeticiją.

Į areną D.Montvydas atvyko specialiu autobusu, kartu su visa Lietuvos delegacija, taip pat – žmona Veronika.

Autobusui sustojus prie arenos užkulisių D.Montvydą netruko pasitikti staigmena: jam išlipus iš autobuso iš už kampo atlėkė radistai Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius bei pernai Lietuvos garbę „Eurovizijoje“ gynęs Vaidas Baumila.

Šie vaikinai į Stokholmą atvyko visai trumpam, mat iš šio miesto skrenda į Jungtines Amerikos Valstijas. Ten radistų ir Vaido laukia koncertas.

Taigi pasinaudoję proga, kad trumpam stabtelėjo Švedijoje, jie nedvejojo, ką čia nuveikus: tučtuojau patraukė "Globe" arenos link, kur ir iškrėtė staigmeną Donatui.

Pamatęs prie arenos pažįstamus veidus D.Montvydas, žinoma, apsidžiaugė. Tačiau daug laiko su bičiuliais pabendrauti neturėjo: jis – į areną ruoštis repeticijai, jie – atgal į oro uostą.

TAIP PAT SKAITYKITE: Eurovizijos laiko mašina. Įveskite savo gimimo datą ir keliaukite laiku!

„Sugalvojome, kad pradžiuginsime ir pralinksminsime Doncę. Manau, pavyko. Matau, kad jis rimtai nusiteikęs. Jis visada rimtai nusiteikęs. Bet, galbūt, širdį jam paglostėme“, – kalbėjo V.Baumila.

Buvęs Lietuvos atstovas „Eurovizijoje“ sakė nuolat sekantis naujienas apie D.Montvydą ir neabejojantis, kad dainininkas pateks į konkurso finalą.

„O finale... Bus taip, kaip duos Donato plaukai“, – juokavo.

Vaido Baumilos ir radistų staigmena Donatui Montvydui (20 nuotr.)
+14
Skaitykite daugiau