Staigmena „2 Barai“ dalyviams – į pliusų ir minusų vakarą balsuoti sugrįžta iškritę barmenai

2 barai akimirkos / Karolio Bakūno nuotr./Stop kadrai
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-22 15:52
Praėjusį sekmadienį tiesioginės transliacijos metu populiariausio TV3 vasaros realybės šou „2 Barai“ dalyvius nustebino staigmena – svečio teisėmis į šou sugrįžo Vaida ir Irmantas. Tačiau tai nebuvo paskutinis siurprizas barmenams. Prie jų taip pat prisijungė ir dar du jau iškritę dalyviai – Enrika ir Juozas. Tačiau jie sugrąžinti visai ne šiaip sau, o dalyvauti pliusų ir minusų vakare.

Šiandien, antradienį, realybės šou „2 Barai“ dienoraštyje bus nagrinėjamos svarbiausios pastarųjų dienų intrigos: visus spėlionėse palikusios Martino ir Medos piršlybos, iškritusių dalyvių sugrįžimas ir jų slapta misija.

Nuo pat projekto pradžios poruojami Meda ir Martinas vėl neatitraukia vienas nuo kito rankų. Šiandienos laidoje žiūrovai išvys, kaip vaikinas pasiryžta drąsiam žingsniui – klaupiasi ant kelių ir prašo Medos rankos. Kas vieniems gali pasirodyti kaip paprastas pokštas, kitiems atrodo kaip romantiškas poelgis.

Nors anksčiau likusiems šou dalyviams buvo pranešta, kad Vaida ir Irmantas sugrįžta tik palaikyti kompaniją ir padėti baruose, iš tiesų jiedu turi užduotį. Abu žodžio kišenėje neieškantys barmenai kartu su į šou taip pat sugrąžintais Juozu bei Enrika dalyvaus ko gero dramatiškiausiame šio sezono pliusų ir minusų vakare.

Iškritę iš projekto dalyviai grįžta į savo kasdienį gyvenimą, todėl likusius dalyvius galėjo stebėti kiaurą parą. Panašu, kad apkalbos ir konfliktai pasiekė iškritusių dalyvių ausis, todėl jie nusprendė savo nuomonę išsakyti garsiai.

Ar Martinas ir Meda pagaliau prisipažins jaučiantys vienas kitam daugiau nei paprastą simpatiją? Kodėl į „2 Barus“ sugrįžo net keturi iškritę dalyviai? Galbūt jų sugrįš dar daugiau? Atsakymai į visus klausimus – šiandien 21 val. „2 Barų“ dienoraštyje.

Šią vasarą „2 Barai“ persikėlė į pajūrį, pramogų kompleksą „HBH“, kurio bare dirba keturi bebaimiai dalyviai ir poilsio ir sveikatinimo kompleksą „Atostogų parkas“, kuriame jie apsigyveno. Abu šie kompleksai įsikūrę vienas šalia kito Žibininkuose – būsimame kurorte šalia Palangos. Realybės šou dalyviai čia patiria daugybę iššūkių, atrakcijų, kojas pakertančių įspūdžių, beprotiškų nuotykių ir karštą konkurencinę kovą. Dalyviai Žibininkuose dirba, ilsisi ir pramogauja net 12 baseinų. Tik pats atkakliausias taps ryškiausia TV žvaigžde ir laimės žvaigždės kontraktą!

„2 Barai“ – pirmadieniaisketvirtadieniais ir sekmadieniais per TV3!

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai