Štai kodėl iškilmingoje šventėje Sasekso hercogienė Meghan Markle nesulaikė juoko

Sasekso hercogienė Meghan Markle / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-22 23:01
Antradienio pavakarę Bekingemo rūmų sode buvo surengtas iškilmingas vakarėlis, skirtas paminėti artėjantį 70-ąjį princo Charleso gimtadienį. Į jį susirinko visa karališkoji šeima.

Vis dėlto per iškilmes ne jubiliatas, o jo jaunėlis sūnus atsidūrė visų dėmesio centre. Šeštadienį vestuves atšventę princas Harry ir Sasekso hercogienė Meghan pirmą kartą pasirodė oficialiame renginyje jau būdami vyru ir žmona.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Princas Harry sakė kalbą, tačiau ją pertraukė netikėtas svečias. Atskrido bitė! Visi trumpam sutriko, pradėjo šypsotis, o princo žmona, Sasekso hercogienė Meghan Markle, pradėjo juoktis.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

„Atleiskite, ta bitė mane sutrikdė, – linksmai tarė princas ir tęsė kalbą smagia gaida. – Tėve, nors sakei, kad šiandien nekalbėčiau apie tave, bet atleisk, jog neklausau. Taip pat kaip ir jaunystėje“.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.Įdomu tai, kad princas Charleso tikroji gimimo diena yra lapkričio 14-ąją. Tad kodėl jis jubiliejų švenčia taip anksti? 70-asis sosto paveldėtojo gimtadienis – neeilinė proga, todėl iki lapkričio dar bus surengta ne viena šventė. Karališkojoje šeimoje įprasta svarbius jubiliejus švęsti ne vieną kartą.

Be to, taikytasi prie palankių oro sąlygų. Į gimtadienį princas Charlesas sukvietė ne tik artimuosius bei draugus, bet ir tautos atstovus. Vakarėlis sode – tai ir padėkos ženklas 400 labdaros organizacijų, veikiančių Jungtinėje Karalystėje.

Teigiama, kad į iškilmes atvyko daugiau nei 6 tūkst. svečių. Tai kelis kartus didesnis žmonių kiekis, nei buvo pakviestas į karališkąsias princo Harry vestuves.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai