Štai kas mėgsta amerikietiško stiliaus maistą – vakarėlis atskleidė kortas!

Trap svečių - ir Inga Stumbrienė / Gretos Skaraitienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-02 20:24
Vilniaus centre įsikūręs restoranas-baras „Wall Street Avenue“ turi puikių žinių gastronomijos mylėtojams. Amerikos dvasia ir Niujorko finansų centro Volstryto žavesiu dvelkiantis restobaras atsinaujino ir parengė naują valgiaraštį.

Jame – mėgstamiausi amerikiečių patiekalai. Naujas „Wall Street Avenue“ virtuvės šefas savo patiekalams įkvėpimo sėmėsi ir iš aplankytų užsienio šalių, ir pačios Amerikos virtuvės.

Virtuvės šefas didelį dėmesį skiria ne tik maisto skoniui, bet ir jo pateikimui.: porcijos didelės, bet kartu – ir estetiškai atrodančios.

Svečiai ras ir naujų užkandžių „finger food“, salotų.

Restobaras siūlys tikrus amerikietiškus kepsnius su trimis skirtingais padažais, sultingus burgerius, tarp kurių ir išskirtinis „Wall Street“ mėsainis su grilyje keptomis krevetėmis. Nekantraujantiems paragauti visų mėsainių iš karto arba išsirinkti savo mėgstamiausią, virtuvės šefas siūlys išbandyti mini burgerių komplektą, kurį sudarys bugeriai su vištiena, jautiena ir krevetėmis (komplekto kaina – 7 eurai). .

Didelis dėmesys skirtas kainoms – norėta jų draugiškų svečiams: čia bus galima sočiai ir gardžiai pavalgyti maždaug už 10 eurų.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai