Štai kaip švenčiamas 100 metų jubiliejus: žiūrėkite kadrus iš Kirko Douglaso gimtadienio vakarėlio

Kirkas Douglasas su žmona Anne ir sūnaus Michaelo šeima – jo žmona Catherine Zeta-Jones bei vaikais Dylanu ir Carys / „Scanpix“/AP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-12-12 16:20
Gruodžio 9-ąją Holivudo legendai Kirkui Douglasui suėjo 100 metų – šį garbingą jubiliejų aktorius savaitgalį atšventė vakarėlyje Beverli Hilse, kurį jam surengė vyriausias sūnus Michaelas Douglasas.

Iškilmingoje puotoje dalyvavo 135 svečiai, tarp kurių buvo ne tik jubiliato artimieji – jo žmona Anne, aktoriaus kelią taip pat pasirinkęs sūnus Michaelas Douglasas su žmona Catherine Zeta-Jones bei atžalomis, bet ir Holivudo elitas: režisieriai Stevenas Spielbergas ir Jeffas Kanew, „DreamWorks Animation“ vadovas Jeffrey Katzenbergas, prodiuseris Arthuras Cohnas ir daugybė kitų.

Šventės svečiai buvo susodinti prie apvalių stalų, kurių kiekvienas buvo pavadintas pagal kurį nors iš Kirko Douglaso filmų. Šeimos stalas, prie kurio sėdėjo jubiliatas su pačiais artimiausiais žmonėmis, vadinosi „Lonely Are the Brave“ – tai, anot „People“ šaltinio, pats mėgstamiausias aktoriaus filmas, kuriame jis yra vaidinęs.

Vakarėlį pradėjo Kirko sūnus Michaelas Douglasas. „Esu skolingas jam už nemažą dalį savo karjeros ir sėkmės“, – sakė Holivudo legendos sūnus. Savo kalboje jis taip pat atidavė pagarbą savo pamotei, Kirko antrajai žmonai Anne, su kuria šis yra susituokęs jau 62-ejus metus: „Ji niekada nebuvo blogoji pamotė. Mano tėvas čia dabar nesėdėtų, jeigu ne Anne.“ Michaelas taip pat pridūrė: „Jis visada klausia, koks tėvas man buvo, – ir, pasisukęs į jį, pasakė: Tėti, tu esi nuostabus, nuostabus tėvas.“ ​

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.

Kalbą sakė ir pats Kirkas, pajuokavęs, kad vakarėlį jam surengė būtent Michaelas, mat šis yra turtingiausias iš jo vaikų: „Mano trys berniukai (aktorius turėjo ir dar vieną sūnų, tačiau jis mirė 2004-aisiais, – red. past.) susirinko, nubalsavo ir nutarė, kad Michaelas organizuos (vakarėlį), nes juk galų gale tai jis turi daugiausia pinigų.“​

Kirko Douglaso marti Catherine Zeta-Jones uždegė torto žvakutes ir paragino visus sudainuoti jubiliatui „Su gimimo diena“.

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.

Vakarėlis, atsižvelgiant į jubiliato amžių ir sveikatos būklę, nebuvo ilgas, tačiau prieš jo pabaigą Kirkas Douglasas gavo išgerti taurelę degtinės – ją aktoriaus kardiologas, prieš daug metų uždrausdamas savo pacientui vartoti alkoholį, buvo pažadėjęs leisti išgerti per 100-ąjį gimtadienį.

15min galerijoje – Holivudo legendos Kirko Douglaso 100-ojo gimtadienio vakarėlio akimirkos:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai