Štai kaip atrodo supermodelis Bella Hadid, kai linksminasi su draugėmis

Bella Hadid ilsėjosi su draugėmis Hailey Baldwin ir Justina Skye / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-01 15:55
Mados pasaulis šiuo metu neįsivaizduojamas be modelių Gigi ir Bellos Hadid. Smalsu viskas, kas susiję su garsiomis, turtingomis, pasitikinčiomis merginomis. Žinoma – ir tai, kaip jos atrodo paplūdimyje.

Kaip tik neseniai Bella Hadid užfiksuota Majamyje, besilinksminanti su draugėmis – modeliu Hailey Baldwin, aktore, dainų kūrėja Justina Skye.

Jūra, saulė, jachta, smagi kompanija – viskas, ko reikia puikiam savaitgaliui. Merginų nuotaikos nesugadino net persekioję fotografai, o jos ir neketino slėptis – juokavo ir pozavo.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Seserys Hadid – naujosios supermodelių kartos atstovės. Nors pradėjo karjerą instagrame – tai kaip tik bonusas, masinantis užsakovus. Šiandien šis kelias net įprastesnis nei tradicinis – gatvėje sutikti modelių agentą ar pačiai pasirodyti atrankoje. Moderniųjų technologijų pasaulis sukasi būtent taip!

Merginos, kurios daro įtaką. Ir mažų mažiausiai – darbščios. Hadidų klanas (dar yra jaunylis brolis Anwaras, irgi pradedantis modelio karjerą) – ne toks įtakingas, skandalingas ir gausus kaip Kardashianų, bet jo sėkmės viražai verti dėmesio.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Bella paauglystėje kliedėjo žirgais ir rengėsi pasirodyti 2016 metų Rio de Žaneiro olimpiadoje, deja, paaiškėjo, kad serga lėtine Laimo liga – kaip ir jos motina, ir brolis. Svajones teko pamiršti: ši infekcinė liga, perduodama erkių, pažeidžia smegenis ir kelia neurologinių problemų. Sakoma, kad Bella ir Anwaras laikosi geriau, o štai jų mama vienu metu negalėjo nei rašyti, nei skaityti, nei žiūrėti televizoriaus ar išvis dirbti protinio darbo...

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Hadidai – kovos su šia negalia aktyvistai: išėjo Yolandos memuarai „Believe Me: My Battle with the Invisible Disability of Lyme Disease“ („Patikėk manim. Mano kova su nematoma negalia – Laimo liga“).

Bella baigusi žingsniuoti podiumu ketina tapti mados fotografe. Dar ją domina karjera kine.

„Aš turiu tiek daug tikslų, bet dažniausiai mėgstu apie juos nutylėti, nes išties esu prietaringa“, – yra prisipažinusi Bella.

Kas greičiausiai padeda jai atgauti formą, kai jaučiasi pavargusi ar įsitempusi? Kur geriausiai atsipalaiduoja?

„Man patinka nusipirkti gėlių ir užsidegti žvakių. Namie visada turiu šalavijų kvapo žvakių: jų uždegu, kai jaučiuosi nerami ar vargina stresas. Mėgstu leisti laiką pliaže su broliais ir seserimis. Pietauti su tėčiu ir jodinėti žirgais su mama. Šeima, draugai, geras maistas, sunkus darbas ir meilė – štai tikriausi laimės šaltiniai“, – yra sakiusi Bella.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai