„Squid game“ žaidėjai sugrįš į ekranus: rekordus pasiekęs serialas pratęstas antram sezonui

„Squid game“ kadras / Scanpix nuotr.
Autorius: 15min.lt
Publikuota: 2022-01-21 13:17
Puiki žinia kinomanams – žiūrimumo rekordus pasiekęs serialas „Squid game“ pratęstas antram sezonui! Šią žinią patvirtino vienas iš „Netflix“ platformos generalinių direktorių Tedas Sarandosas.

„Netflix“ 2021 m. interviu metu, kuriame kalbėta apie ketvirtojo ketvirčio pajamas, T.Sarandosui užduotas klausimas, ar bus kuriamas antrasis smurtinis Pietų Korėjos serialo „Squid Game“ sezonas.

„Žinoma, – trumpai atsakė T.Sarandosas. – Visai neseniai ir vėl buvo pradėtas kurti „Kalmarų žaidimo“ pasaulis.“

Variety.com teigiama, kad duodamas interviu, T.Sarandosas pasakojo, jog „Squid Game“ yra „Netflix“ besiplečiančios pramogų franšizės kategorijos dalis, kuri, bendrovės nuomone, turi augimo potencialą.

Tiesa, minėta, kad franšizė gali plėstis ir už paties serialo ribų, pavyzdžiui, žaidimais ir „Squid Game“ atributika.

„Squid game“ kadras / Scanpix nuotr.
„Squid game“ kadras / Scanpix nuotr.

„Netflix“ hito kūrėjas Hwang Dong-hyuk jau anksčiaukalbėjo, kad vienas populiariausių šiuolaikinių serialų greičiausiai sugrįš antrajam sezonui.

„Buvo daug spaudimo, paklausos ir daug meilės šio filmo atžvilgiu. Taigi, jaučiu, kad nepaliekate mums kito pasirinkimo! – prieš mėnesį naujienų agentūrai AP sakė Hwang. – Antras sezonas tikrai bus, apie tai šiuo metu galvoju ir jį planuoju.“

Hwangas taip pat teigė, kad antrame sezone Lee Jung-jae sugrįš kaip „Squid Game“ pagrindinis veikėjas Seong Gi-hunas.

„Squid game“ kadras / Scanpix nuotr.
„Squid game“ kadras / Scanpix nuotr.

„Squid Game“ yra didžiausias visų laikų „Netflix“ televizijos serialas. Skaičiuojama, kad platformos prenumeratoriai visame pasaulyje žiūrėjo serialą 1,65 milijardo valandų per pirmąsias 28 dienas nuo jo išleidimo.

Serialas pateko į istoriją – 2022 metais Ekrano aktorių gildijos apdovanojimuose tapo pirmuoju serialu ne anglų kalba ir pirmuoju korėjiečių serialu, pelniusiu nominacijas už vaidmenis (Lee Jung-jae) ir (Jung Ho-yeon) bei kaskadinius sprendimus.

Be to, „Squid Game“ laimėjo tris „Auksinių gaublių“ apdovanojimus, įskaitant už geriausią TV dramą, O Yeong-su pelnė pagalbinio aktoriaus trofėjų.

Serialas taip pat gavo tris „Critics Choice Awards“ nominacijas ir „Gothamo“ apdovanojimą už proveržį. „Netflix“ nepagailėjo 18,8 mln. eurų už pirmąjį „Squid Game“ sezoną ir apskaičiavo, kad serialas atneš 785 mln. pelno.

Fotogalerija:

Naujausi straipsniai

Slaugos namai Trakuose / Įstaigos nuotr.

Reklama