Sporto renginyje Vlada Musvydaitė ragino gyventi sveikai: „Pirma padėk sau, o po to kitiems”

Vlada Musvydaitė, Benediktas Vanagas / Renginio organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-31 23:04
Sekmadienį Vilniaus Vingio parko stadione vyko „SOS vaikų kaimų“ šeimos ir sporto šventė. Vlada Musvydaitė ir žinomi Lietuvos sportininkai kvietė savo jėgas išmėginti skirtingose sporto šakose.
Renginio organizatorių nuotr.
Renginio organizatorių nuotr.

Renginyje dalyvavę vaikai ir suaugę bėgo 400 metrų, žaidė badmentoną, treniravosi su žinomais treneriais.  Renginio vedėjai V.Musvydaitė ir Alfas Ivanauskas viso renginio metu rūpinosi, kad visi aktyviai dalyvautų rungtyse, mokino kaip tinkamai apšilti prieš bėgimą.

Bėgimas sulaukė daugiausiai dėmesio, nors ne ką mažiau dėmesio sulaukė „Get fit“ treniruotė, kurioje savo jėgas išbandė vaikai ir renginyje apsilankiusi, vos kelioms dienoms į Lietuvą grįžusi Gintarė Volungevičiūtė-Scheidt – pasaulio ir daugkartinė šalies čempionė, garsioji Lietuvos buriuotoja, pirmoji Lietuvai iškovojusi olimpinį medalį. Visi šventės dalyviai sulaukė įsteigtų dovanų: vaisių, sulčių, džiovintų vaisių ir riešutų.

Šventės metu ekstremalaus automobilių sporto lenktynininkas, istorinius rezultatus Lietuvai pelnęs  Dakaro ralio dalyvį Benediktas Vanagas žaidė badmintoną su patyrusiu badmintonininku Kęstučiu Navicku ir  „SOS vaikų kaimo“ vaikais. Benediktas Vanagas žaidė užtikrintai, greitai ir nurungė visus žaidimo dalyvius.

Renginyje didžiausią komandą sudarė Vilniaus policijos pareigūnai. Net penkios šeimos rungėsi kartu su kitais vaikais ir važinėjo dviračiais be pedalų bei reidžiais.

Renginio organizatorių nuotr.
Renginio organizatorių nuotr.
Renginio organizatorių nuotr.
Renginio organizatorių nuotr.
Žmonės.lt