Sporto klubo gimtadienyje – šventinė treniruotė ir žinomų žmonių sveikinimai

Agnė Jagelavičiūtė ir Mantas Volkus, Dainė Baumilė (dešinėje) su seserimi Rūta Žibaityte / „Maniac“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-11-25 00:25
Būrys sporto mėgėjų ir žinomų žmonių ketvirtadienio vakarą muzikaliai paminėjo sostinės centre esančio sveikatingumo klubo „Impuls“ metų gimtadienį. Šventės proga surengta neįprasta funkcinė „X-Fit“ treniruotė, kurios metu susirinkę svečiai sportavo skambant gyvai grupės „Saulės kliošas“ muzikai.

Gimtadienio šventėje dalyvavo ištikimi klubo klientai ir draugai. Renginyje apsilankė ir žinomi žmonės: Agnė Jagelavičiūtė su vyru Mantu Volkumi, Mantas Petruškevičius, Rafailas Karpis, Dainė Baumilė su seserimi Rūta Žibaityte ir kiti.

A.Vienuolio gatvėje įsikūrusio modernaus klubo vadovės Irmos Lukoševičienės teigimu, tokia neįprasta treniruote klubo gimtadienį norėta paversti sportiška švente, kuri dalyviams primintų, kad sportas yra ne tik naudingas, bet ir malonus bei linksmas užsiėmimas.

„Kadangi tai mūsų pirmasis gimtadienis, jį norėjome paminėti originaliai. Džiaugiamės, kad esame pirmieji Lietuvoje surengę tokią išskirtinę treniruotę-koncertą“, – sako ji.

„Maniac“ nuotr.
„Maniac“ nuotr.

Funkcinės „X-Fit“ treniruotės metu dalyviai su trenerių pagalba atliko pratimus įvairioms raumenų grupėms. Treniruotė vyko ratu, specialiuose sustojimuose atliekant vis kitus pratimus, pasitelkiant įvairią sporto įrangą – įvairių svorių kamuolius, svarelius, TRX diržus, bokso kriaušę, virvę ir kitą įrangą.

Po muzikalios mankštos sekė oficialioji gimtadienio šventės dalis, kurią pradėjo nuolatinio sporto klubo lankytojo, operos solisto R.Karpio muzikinis palinkėjimas – jis klubą pasveikino kartu su svečiais sudainuodamas „Ilgiausių metų“.

Vėliau muzikinį pasirodymą tęsė ir svečius linksmino grupė „Saulės kliošas“. Taip pat svečių laukė „Impuls“ kolektyvo šokis bei geriausių klientų rinkimai.

„Maniac“ nuotr.
„Maniac“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai