Sporto apdovanojimą įteikęs Edgaras Jankauskas sceną užleido buvusiai mylimajai Miai

Vilija Pilibaitytė-Mia ir Edgaras Jankauskas / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-01-19 19:50
Vilniaus Kongresų rūmuose pirmadienio vakarą vykę sporto apdovanojimai pateikė ne vieną staigmeną. Geriausiems ir labiausiai 2014 metais nusipelniusiems sportininkams buvo išdalyta 11 garbingų statulėlių. O scenoje vienas po kito pasirodė futbolo treneris Edgaras Jankauskas (39) ir buvusi jo širdies draugė Vilija Pilibaitytė-Mia (31). Edgaras teikė apdovanojimą, o Mia sportininkų šventės dalyviams dovanojo dainą.

Apdovanoti geriausios metų moterų komandos į sceną lipo Edgaras Jankauskas ir dizaineris Juozas Statkevičius.

Nurungusios futbolo komandą „Gintra-Universitetas“ ir tinklininkių Ievos Dumbauskaitės bei Monikos Povilaitytės duetą garbingą apdovanojimą pelnė irkluotojos Milda Valčiukaitė ir Donata Vištartaitė.

Apdovanojimų akimirka
Apdovanojimų akimirka

„Laimėjo mano naujų manekenių komanda“, – kartu su E.Jankausku įteikdamas merginoms apdovanojimą kalbėjo J.Statkevičius. Sportininkės džiaugėsi įvertinimu, dėkojo visiems, kurie padėjo joms siekti pergalių ir vylėsi, kad šiais metais galės pasiekti dar geresnių rezultatų.

Iškart po šio apdovanojimo į sceną žengė buvusi futbolo trenerio Edgaro Jankausko mylimoji Vilija Pilibaitytė-Mia. Drauge su šokėjų komanda ji pristatė muzikinį numerį.

Apdovanojimų akimirka
Apdovanojimų akimirka

Vienoje scenoje buvę mylimieji susitinka nedažnai.

Žmonės.lt primena, kad dar praėjusių metų vasarą Mia bandė klijuoti byrančius santykius su futbolo treneriu E.Jankausku.

Vis dėlto rugsėjo pradžioje Mia patvirtino, kad jau kurį laiką jiedu su Edgaru nebe pora ir kiekvienas gyvena savo atskirus gyvenimus. Mia susižadėjo su Nerijumi Antanavičiumi. E.Jankauskas draugauja su buvusia „Olialia mergaite“ Viktorija Staponaite.

TAIP PAT SKAITYKITE:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai