„Sportmax“ pavasaris–vasara 2018: įkvėpti, iškvėpti

„Sportmax“ pavasaris / vasara'18 / "Sportmax" nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
AA

1969–2018: laikmatis pradėjo skaičiuoti sekundes. „Sportmax“ 50-asis jubiliejus jau visai šalia. Atletiškas ir aktyvus naujos kolekcijos, rugsėjį pristatytos Milane, įvaizdis staiga tampa elegantiškas, tarsi sklendžiantis ore, ir suteikia dar daugiau judėjimo laisvės.

Tos jausmingos linijos, gracingai atidengiančios judantį kūną, permatomų audinių žaidimai, viliojančiai žadantys slėpynes. Tai nauja moteriškumo sąvoka, kurią sukurti padeda moderniausi ir itin ploni techniniai audiniai. Nežemišką įvaizdį sukuria tiek daili suknelė, tiek miesto striukė, tiek pusiau perregimas nailono ir vilnos apsiaustas – toks, kurio kraštus puošia dekoratyvūs elementai, primenantys prisegamus talismanus.

Judesio grožį paryškina palaidinių bei suknelių rankovės – jas sutraukia bei pakelia elastingas audinys, rankogaliai siluetą sutvirtina. Tai praktiška ir žavi elegancijos forma.

Daugiaspalviai dryžiai, kartais blyškūs (švelnios rožinės, vandens žalumo, žydri), kartais itin ryškūs (tamsiai mėlyni, geltoni, rusvi), yra tokie smulkūs, jog žvelgiant iš toliau virsta viena spalvų tėkme.

Megzta palaidinė tampa jausmingesne marškinėlių atmaina – rumbuotas mezgimas priglunda prie odos, o jei linijos horizontalios – paliekama erdvės odai parodyti.

Ramybę spinduliuoja ir pasirinkti kolekcijos audiniai: gabardinas, poplinas, tamprios medžiagos. Jie kolekcijoje įgauna pačias įvairiausias formas, bet išlieka saviti ir natūralūs.

„Sportmax“ pavasaris–vasara'18 kolekcija (40 nuotr.)
+34

Priekyje tarsi surauktos suknelės, kiek padidintos ir puoštos gėlių bei žalių augalų motyvais, yra derinamos su lengvomis tamprėmis, pasiūtomis iš vienspalvio audinio arba dekoruotais kraštais.

Skaitykite daugiau