Sportinių kostiumų mada, kurią pamėgo ir lietuvės – nauja tendencija ar karantino pasekmė?

@lissyroddyy,@elizabeth.ku/„Instagram“ nuotr.
Autorius: Greta Kukštaitė
Publikuota: 2020-05-20 08:00
Sportinio stiliaus kelnės, tarsi per dideli džemperiai bei patogi laisvalaikio avalynė – tokiais stiliaus deriniais dabar mirgėte mirga socialiniai tinklai. Buvimas namuose daugelį privertė griežtus klasikinius kostiumėlius ir puošnias sukneles paslėpti giliai spintoje bei prisijaukinti patogius, judesių nevaržančius drabužius.

Dėl to, jog ši nauja tendencija – karantino pasėkmė, būtų galima pasiginčyti. Visgi, dar prieš pat saviizoliacijos laikotarpį, tokie garsūs mados namai kaip Burberry, „Off-White“ ir „Gucci“ ant aukštosios mados podiumų pristatė spalvingus ir prabangius sportinius kostiumus, o supermodeliai Emily Ratajkowski ir Hailey Bieber tapo gyvais įrodymais, jog laisvalaikio kostiumas gali būti dėvimas net ir miesto gatvėse. Ne tik prie sportinės avalynės, bet ir prie aukštakulnių batelių.

Galima pastebėti, jog mada vis labiau atsigręžia į praktiškumą ir nebeturi jokių taisyklių. Kuo toliau, tuo labiau žmonės ieško komforto ir pradeda nebijoti drabužius derinti nestandartiškai. Tad sportinis kostiumėlis, ypatingai įkvėptas 90-ųjų stiliaus – šio sezono must have. Tai vienas tų drabužių, iš kurio nesinorės „išlipti“, kadangi yra ne tik patogus, bet ir stilingas. Be to, tiek kelnes, tiek viršų galima vilkėti atskirai, todėl derinių variantų – gausybė.

View this post on Instagram

This is why I need a hat 🌬🤠 #gangLeSLAP

A post shared by Vaida Vai (@vaida.vai) on

View this post on Instagram

#gangleslap ☀️🤭

A post shared by andrėja veličkaitė (@velickait) on

Šią tendenciją taip pat prisijaukino ir Lietuvos moterys, tad norint pasisemti įkvėpimo – toli žvalgytis nereikia. Ieškančioms stilingų laisvalaikio drabužių – puiki idėja palaikyti savus bei plėsti lietuvišką madą –  lietuvių kūrėjų prekiniai ženklai,  kuriantys stilingus laisvalaikio drabužius – vieni geidžiamiausių kone visų šalies fašionistų.

Jei trūksta idėjų kaip derinti jau pamėgtus laisvalaikio kostiumėlius, įkvėpimo ieškokite ne tik gatvėje, bet ir socialinių tinklų platybėse.

Mėgstate laisvą ir kasdienį stilių? Sportines kelnes derinkite prie paprastų patrumpintų laisvalaikio marškinėlių, o džemperį prie įvairaus tipo sijonų, plačių kelnių ar džinsų.

View this post on Instagram

day 28 in sweatpants 🦍

A post shared by 💫 ANNA WINCK 💫 (@annawinck) on

Jei sportinį kostiumėlį norite vilkėti kartu, pažaiskite aksesuarais. Rinkitės ryškią rankinę, kepurę ar grubią sportinę avalynę, taip pat nepamirškite madingų kaklo papuošalų, akimirksniu pagyvinančių derinį.

View this post on Instagram

Hola, Barcelona! You are beautiful🌸

A post shared by Daria Kostromitina (@dashakos) on

Na, o jei esate drąsi ir mėgstate ieškoti nestandartinių sprendimų – sportines kelnes ar tampres vilkėkite prie aukštakulnių batelių ir klasikinių drabužių, pavyzdžiui lietpalčio ar švarko. Kelių skirtingų stilių derinimas kartu neabejotinai pavers jus pačia stilingiausia mieste. Nebijokite klysti ir eksperimentuoti – tik taip pažinsite save bei tai, kas jums patinka.

Naujausi straipsniai