Sportininkų šventėje iš minios išsiskyrė ryškiai pasipuošusi Laima Janušonytė-Steinhoff

Laima Janušonytė-Steinhoff / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-01-19 19:33
Jau beveik trejus metus Vokietijoje gyvenanti Laima Janušonytė-Steinhoff (56) sugrįžusi į Lietuvą nepraleido vieno svarbiausių sporto renginių Lietuvoje. Buvusi ilgametė LRT sporto žurnalistė, Lietuvos sporto žurnalistų federacijos prezidentė pirmadienio vakarą apsilankė Vilniaus Kongresų rūmuose, kur vyko iškilmingi Lietuvos sporto apdovanojimai.

Ponia Laima neliko nepastebėta tarp vakaro svečių. Į renginį ji atvyko vilkėdama ryškią raudoną suknelę, po kaklu pasirišo violetinės spalvos šalį. Nuo moters veido visą vakarą nedingo šypsena,  jau seniai tapusi Laimos „vizitine kortele“.

Vokietijoje 2012-ųjų liepą žiedus su mylimu vokiečiu žiedus sumainiusi L.Janušonytė-Steinhoff visuomet mėgo aktyvų ir sveiką gyvenimo būdą. Ji ne kartą yra sakiusi, kad Vokietijoje jaučiasi patraukli.   

TAIP PAT SKAITYKITE:  

Iškart po vestuvių moteris persikėlė gyventi į Vokietiją. 

„Ten aš jaučiuosi labai graži. Nes vokiečiai, o ypač jaunimas, nors jie daug sportuoja – važinėja dviračiais, bėgioja, vaikšto, bet po to ir gerai pavalgo“, – yra sakiusi L.Janušonytė-Steinhoff.

Nuolat besišypsanti, jaunatviškai atrodanti L.Janušonytė ir jos išrinktasis vokietis susipažino viename iš slidinėjimo kurortų prieš kelerius metus. 

Laima Janušonytė iki šių vestuvių buvo ištekėjusi du kartus.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai