Sportininkas Danas Rapšys pasidalijo jausminga kalba: „Palaikydami vieni kitus tampame stipresni“

Danas Rapšys.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-01-20 17:26
Sausio 18 dieną įvyko iškilmingi „Žmonės 2019“ apdovanojimai. Geriausiu metų sportininku pripažintas plaukikas Danas Rapšys negalėjo atvykti į ceremoniją, tačiau praėjus keletui dienų su gerbėjais pasidalijo šiltais žodžiais.

„Kiek žmonėms svarbus laikas? Lygiai prieš 5 savaites išgyvenau tikriausiai vieną emociškai pakiliausių savo, kaip sportininko, dienų gyvenime. Tapau pasaulio plaukimo čempionu, 400 metrų laisvu stiliumi ir sugebėjau pagerinti čempionatų rekordą. Pasipylė ŽMONIŲ sveikinimai, skambučiai, žinutės. Emocijos mažai nurimo per visą naktį, per kurią miegojau vos kelias valandas. Ryte visas emocijas bandžiau nustumti į šalį ir vėl važiuoti į baseiną, kur praėjus mažiau negu 24 val. turėjau plaukti 200 metrų laisvu stiliumi finale. Praėjus mažiau, nei kelioms minutėms – dar vienas emocijų pliūpsnis – tapau planetos vicečempionu!

Kartais atrodo, kam visi tie ankstyvi rytai, ilgi nuotoliai baseine, prakaitas sporto salėje? Artimų ir mylimų ŽMONIŲ nematymas ir bendravimas per didelį atstumą?

Žinote, kas lieka svarbiausia? Kad tu žinai, jog tie ŽMONĖS palaiko.

Net ir tada, kai neturėjau aukso medalių, jie likdavo drauge. Tie ŽMONĖS, apie kuriuos rašau, žino, kas jie tokie.

Po pasaulio čempionato turėjau laisvesnę savaitę, per kurią galėjau aplankyti savo artimiausius ŽMONES, linkėdamas jiems gražiausių metų švenčių, spaudžiau ranką ir dėkojau už palaikymą. Per tas 5 savaites lankiausi ir kitose sporto varžybose, spektakliuose, koncertuose ir humoro renginiuose, sportininkų apdovanojimuose – Panevėžyje, Klaipėdoje, Kaune, Rygoje.

Juk palaikydami vieni kitus, mes tampame stipresni!

Ir dar – esate girdėję frazę „Visi mes žmonės”?

Linkiu visiems, kad šie metai būtų sėkmingi! Tik supraskite, kad vieniems pasiekti sėkmės, aukštumų yra beprotiškai sunku, o turėti ŽMONIŲ, kurie prisideda prie sėkmės – yra neįkainojama!

Norėjau padėkoti „Žmonės“ žurnalui už dar vieną gautą apdovanojimą, kurio asmeniškai atsiimti negalėjau, nes naujieji plaukimo metai prasidėjo. Ką tik baigiau Flandrijos taurės plaukimo varžybas Belgijoje – dar keturi apdovanojimai (du aukso, du sidabro medaliai). Smagu taip pradėti savo metus.

Tik tikriausiai visi turite žmonių, kuriems esate už ką nors dėkingi. Linkiu jums visiems skirti kelias minutes savo LAIKO ir parašyti savo artimui ar tiesiog geram bičiuliui gražią žinutę arba paskambinti ir tiesiog paklausti, kaip jiems sekasi.

Palaikymas, kai tau sekasi, visada – malonus! Tačiau kai to nesitiki ir sunkiai dirbi, jis dar malonesnis.

Linkiu gražaus sekmadienio vakaro.“

Apdovanojimų
partneriai:

Naujausi straipsniai

Estetinės medicinos specialistė Jolanta Dičkienė / Reklamos užsakovo nuotr.

Reklama

Vaikas ir pinigai

Reklama