Sportininkai Vaida Žūsinaitė ir Ričardas Nekriošius laukiasi kūdikio

Ričardas Nekrošius pasipiršo Vaidai Žūsinaitei / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-12 15:04
Olimpiečių: maratonininkės Vaidos Žūsinaitės (31) ir baidarininko Ričardo Nekriošiaus (32) šeimoje – džiugus laukimas. Porą netrukus aplankys gandrai.

Džiugios naujienos pasirodė socialianio tinklo „Facebook“ paskyroje. Artimas poros draugas, žurnalistas Mantas Stankevičius pasidalijo nuotrauka, kurioje Ričardas per liemenį mielai apkabinęs Vaidą. „Trise! Sveikinimai olimpiečių šeimai“ , – šalia nuotraukos rašė M. Stankevičius.

Pora susižadėjo prieš metus – 2018-ųjų gegužę.

Apie jausmus vienas kitam profesionalūs sportininkai niekada neatviravo, net nesidalijo bendromis nuotraukomis socialiniuose tinkluose.

Tikrai meilei viešumo nereikia – tai geriausiai įrodo Vaidos pirštą papuošęs sužadėtuvių žiedelis. Ričardas jai pasipiršo po bėgimo renginio „Nike We Run Vilnius“. Jų sužadėtuves paliudijo tūkstančiai žmonių.

„Galite numanyti, kaip mano širdis daužėsi. Teko sukaupti visą drąsą, – portalui Žmonės.lt sakė Ričardas ir suskubo pridurti. – Širdis daužėsi gal net labiau nei startuojant Olimpiadoje. Bet kaip ir ten, taip ir čia viską padariau tvirtai.“

R. Nekriošius tuomet patikino, kad apie sužadėtuves jis galvojo jau seniai, tačiau vis ieškojo tinkamos progos. Tądien jis pajuto, kad tai TA diena, todėl susitarė su organizatoriais ir surengė gana impulsyvias, tačiau jaudinančias sužadėtuves.

Bėgimo renginį Ričardas pasirinko neatsitiktinai – jam labai norėjosi, kad šiuo svarbiu įvykiu būtų pagerbti ir Vaidos pasiekimai, jos kasdienė veikla.

Naujausi straipsniai