Spintos revizija: 5 genialiai paprasti patarimai

Ką apsirengti? / Shutterstock nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-03-27 13:36
Šio darbo mes galime imtis bet kada: jis ramina nervus ir padeda sukurti idealų ir funkcionalų garderobą. Jeigu tai darote nuolat – ir pavasarį vargo nebus per daug. Tačiau jei į spintą revizorius įsisuka retai, teks padirbėti. Bet ir Augėjo arklides Heraklis iškuopė ne taip ir lengvai. O mes jums padėsime – penkiais genialiai paprastais patarimais.

1. Suburkite palaikymo komandą. 

Visai kaip rodoma filmuose (pirmiausia ateina į galvą „Seksas ir miestas“). Sukvieskite kelias geras drauges, perėjusias su jumis ugnį, vandenį ir bendrą šopingą ir imkitės darbo. Kelios poros rankų jį paspartins, o kelios poros akių sutrukdys nuslėpti „beveik gerus“ batelius, kuriuos taikėtės pasilaikyti. Būkite pasirengusi atidirbti talkoje prie draugės spintos. 

2 . Dalykite (ir valdykite)

Nesistenkite visko įveikti per vieną popietę – įklimpsite drabužių ir aksesuarų krūvose. Nereikia išversti visų lentynų vienu metu: pritrūks laiko , motyvacijos arba ir vieno, ir kito. Nustatykite laikmatį 15 – 20 min. Arba užsibrėžkite vienu kartu sutvarkyti pvz., tik papuošalų stalčių. Arba džinsų kabyklą. Ar bent išrūšiuoti kojines ir apatinį trikotažą. 

123RF nuotr.
123RF nuotr.

3. Šluokite sumaniai 

Yra drabužių ir aksesuarų, kurie sendami darosi geresni (arba įgyja sentimentalios vertės). Pavyzdžiui, briliantai, rokerio striukė ar vestuvinė suknelė). Bet dėl viso kito nepasikliaukite nei taupumu, nei jausmais. Atsakykite į tris paprastus klausimus: ar tai man tinka? Ar patogu nešioti? O svarbiausia, jei pamatytumėt šį daiktą parduotuvėje šiandien, ar jį pirktumėte? Jei bent į vieną atsakote ne – drąsiai atsisveikinkite. 

4. Pagalvokite, kur dėsite

Jei daiktas netinka jums, gal jis tiks jūsų draugei ar sesei? Gal jį galima parduoti? O gal verta surengti drabužių mainų vakarėlį – štai jums ir proga susitikti su draugėmis. Kai kuriose parduotuvėse yra specialūs konteineriai, kuri galima atnešti nebereikalingą tekstilę ir net gauti nuolaidą. Galų gale, jei nešite daiktus į šiukšlių konteinerį tvarkingai juos supakuokite. Pačios suprantate, kam. 

123RF nuotr.
123RF nuotr.

5. Pasirūpinkite įranga

Apsidairykite „Ikea“ ar panašioje parduotuvėje. Pakeiskite visas skirtingas pakabas vienodomis: spinta bus tvarkingesnė ir talpesnė. Rinkitės modelius neslystančiais petukais. Stalčiams naudokite skirtukus, lentynoms – dėžes. Kuo tvarkingiau viską surūšiuosite, tuo mažau šansų, kad ryte ištiks katastrofa, pavadinimu „Neturiu kuo apsirengti“. 

15min.lt

Temos:

Mada

Naujausi straipsniai