Spindesys šventėms ir po jų

Šventinis spindesys / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-21 08:48
Jei yra nors vienas sezonas, skirtas be menkiausio kaltės jausmo spindėti nuo galvos iki kojų, tai – žiemos šventės.

Rudens–žiemos tendencijose įprastai užtenka blizgesio, tačiau (gatvės mados įkvėpti) dizaineriai renkasi ignoruoti nusistovėjusias taisykles: žvyneliuoti, blizgantys audiniai – viena iš dominuojančių 2018-ųjų pavasario–vasaros tendencijų ne tik puošnioms suknelėms, bet ir kasdieniams garderobo juodadarbiams: parkoms, šortams, kelnėms, marškinėliams, sijonams ir megztiniams. Kuo daugiau, tuo geriau.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Mados istorijoje itin puošnios, blizgios tendencijos dažnai žymi politinius ir socialinius sunkmečius: trečiasis dešimtmetis, aštuntasis, devintasis... Šiuolaikinių dizainerių kolekcijose atsikartoja minėtų laikmečių spindinti estetika: tiesios, sunkios nuo žvynelių, pažemintu juosmeniu suknelės, kombinezonai, ekstravagantiškos spalvos, petukai, mini. Tarsi siūlydama bent laikiną prasiblaškymą, mada vilioja hipnotizuojančiais blizgučiais. Gera proga atsiduoti savo šarkiškiems instinktams (visos jų turim).

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Tad apžiūrinėdamos blizgančias šventines sukneles, sijonus, kombinezonus ar tik batelius, nesibaiminkite, kad šie taps pirkiniu vienam kartui: daytime sequins, t. y. dienos meto žvyneliai, yra šiuolaikinio stiliaus dalis: nepaisyti sezonų, progų ir visiems galvos sopulius keliančių aprangos kodų. Jei anksčiau „niekas man neaiškins, ką rengtis“ buvo maištingos sielos šūkis, tai moderniojoje madoje tai – aktuali tendencija. Tik ji daugiau krypsta puošnesnio „nesiskaitymo“ link.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Griežtų taisyklių, kaip derinti blizgančius drabužius kasdieną, kaip ir nėra: gatvės madistai eina mažiausiai komplikuotu keliu, derindami blizgančius drabužius su kasdieniais: žvyneliuoti sijonai – į kompaniją su džemperiais ir tvido švarkais, suknelės – su sportiniais bateliais ir panašiai. O kalbant apie batelius, spindintys ir nuostabūs oksfordai, loaferai, balerinos ir sportiniai bateliai akimirksniu suteikia glamūro ir prabangos bet kokiam deriniui. Na ir šiaip – maloniai nuteikia akį.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

www.lauralatour.com

Elaima.lt

Naujausi straipsniai