„Spice Girls“ sėkmė gero gyvenimo negarantavo: su vyru besiskirianti Mel B iššvaistė 43 mln.

Mel B ir Stephenas Belafonte / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-07-03 10:37
Vienos populiariausių istorijoje merginų grupės „Spice Girls“ narė Mel B (Melanie Brown) Los Andželo teismui pareiškė nebeturinti pinigų. Atlikėja iššvaistė 43 mln. eurų (38 mln. svarų) – jos įmonės sąskaitoje liko vos daugiau nei 1000 eurų.

Teisme dėl atlikėjos skyrybų su Stephenu Belafonte, jos advokatas Jacalyn Davis sutiko, kad finansines problemas sukėlė netaupus gyvenimo būdas. „Metų pabaigoje jie neturėdavo pinigų susimokėti mokesčius,“ – teigė jis.

Buvęs Mel B mylimasis dabar jos prašo daugiau nei 100 tūkst. eurų padengti jo teisinėms išlaidoms ir tiesiog paremti buvusį sutuoktinį.

Sakoma, kad atlikėja uždirba apie 216 tūkst. eurų per mėnesį teisėjaudama „America‘s Got Talent“ muzikiniame šou. Nors atrodo neįtikėtina, bet Mel B ir jos antrojo vyro S. Belafonte gyvenimo būdas buvo toks, kad pinigų tiesiog nebeliko.

O prabangos poros gyvenime tikrai netrūko: beveik 230 tūkst. eurų kainuojantis automobilis, privatūs lėktuvai, vilos atostogoms, dizainerių drabužiai ir aksesuarai, deimantiniai papuošalai, privačios salos, daugybė asistentų... Scary Spice ir jos sutuoktinis netaupė ir leido sau mėgautis gyvenimu.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai