„Spice Girls“ narė Geri Halliwell susižadėjo su „Formulės 1“ komandos „Red Bull“ bosu

Geri Halliwell ir Christianas Horneris / „Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-11-11 11:34
Britų dainininkė Geri Halliwell (42 m.) pranešė, kad susižadėjo su „Formulės-1“ komandos „Red Bull“ vadovu Christianu Horneriu (40 m.).

Buvusi merginų grupės „Spice Girls“ narė pasekė aktoriaus Benedicto Cumberbatcho pavyzdžiu ir apie sužadėtuves pranešė skelbimu laikraštyje.

Skelbimas apie būsimas Geri Halliwell ir Christiano Hornerio vestuves pasirodė ketvirtadienio „Times“ numeryje, skiltyje „Būsimos santuokos“.

Skelbime rašoma: „Ponas C.E.J. Horneris ir Geri Halliwell. Skelbiama apie sužadėtuves tarp Christiano, pono ir ponios G.M. Hornerių sūnaus, ir Geraldine, velionio pono L.F. Halliwello ir ponios A.Parkinson dukters.“

Toks skelbimas kainuoja 324 svarus sterlingų (1 425 Lt).

„Visi labai džiaugiasi dėl jų ir linki jiems laimės kartu“, – „MailOnline“ sakė dainininkės atstovas spaudai.

Geri Halliwell ir Christianas Horneris susipažin dar 2009-aisiais, bet kada pradėjo bendrauti artimiau nėra aišku – tik nuo šių metų kovo jie nebeslepia, kad yra pora. Jie abu turi vaikų iš ankstesnių santykių: ji augina aštuonerių metų dukrą, o jis – metų amžiaus dukrą Olivią. Christianas Horneris su savo ilgamete mylimąja Beverley Allen išsiskyrė, kai jų dukrai tebuvo šeši mėnesiai.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai