„Spice Girls“ hitui „Wannabe“ – 20 metų: klipas perkurtas socialinėje reklamoje apie moterų teises

Nauja „Spice Girls“ vaizdo klipo „Wannabe“ versija / Video kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-07-07 16:09
Liepos 8-ąją britų popgrupės „Spice Girls“ debiutiniam singlui „Wannabe“, tapusiam pasauliniu hitu, sueina 20 metų. Šia proga viso pasaulio mergaičių ir moterų teises ginanti socialinė kampanija „Global Goals Campaign“ perkūrė „Wannabe“ vaizdo klipą.

Šią savaitę „Global Goals Campaign“ pristatė naują „Wannabe“ versiją, skirtą reklamuoti judėjimą #WhatIReallyReallyWant (liet. „ko aš tikrai tikrai noriu“).

Pusantros minutės trukmės vaizdo klipe nusifilmavo tarptautinės žvaigždės: aktorės Jacqueline Fernandez iš Šri Lankos, Seyi Shay iš Nigerijos, Gigi Lamayne ir Monoea iš PAR, amerikiečių modelis Larsen Thompson, šokėja iš Kanados Taylor Hatala ir britų hiphopo grupės M.O. narės.

Šiuo klipu raginama siekti, kad būtų nutrauktas smurtas prieš moteris, vedybos su mergaitėmis, kad visos mergaitės turėtų teisę į mokslą ir išsilavinimą, o moterys gautų tokį pati atlyginimą kaip ir vyrai.

Šią „Wannabe“ versiją teigiamai įvertino buvusios „Spice Girls“ narės Victoria Beckham ir Mel C.

„Po 20 metų – merginų jėga naudojama įgalinti naująją kartą. Aš taip didžiuojuosi „Global Goals“ judėjimu #WhatIReallyReallyWant“, – parašė Victoria Beckham, vaizdo klipu pasidalijusi savo „Facebook“ paskyroje.​

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai