„Spice Girls“ ant taksi stogų repetavo Londono olimpinių žaidynių uždarymo koncertui

Grupė „Spice Girls“ / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-08-10 20:32
Atrodo, tai tiesa. „Spice Girls“ sekmadienį surengs vienintelį ir paskutinį savo pasirodymą. Merginų penkiukė koncertuos Londono olimpinių žaidynių uždarymo ceremonijoje.

Čia galite pamatyti nuotraukas iš „Spice Girls“ repeticijos.

Nors nei grupės narės, nei jų atstovai anksčiau nebuvo viešai patvirtinę kalbų apie „Spice Girls“ pasirodymą olimpinių žaidynių uždarymui skirtame koncerte, užsienio žiniasklaidoje pasirodžiusios nuotraukos kalba pačios už save.

Stovėdamos ant prabangiai atrodančių juodųjų Londono taksi automobilių, penkios moterys repetavo savo pasirodymą, kurį, kaip spėjama, sekmadienį stebės milijonai žmonių visame pasaulyje.

Victoria Beckham, kuri vienintelė prieštaravo grupės atsikūrimui ir koncertams, repeticijos metu liko ištikima juodai spalvai. Vėliau, kalbinta žurnalistų, ji pareiškė, kad neatmeta galimybės nuveikti su „Spice Girls“ merginomis ką nors įdomaus, nors anksčiau teigė, kad dabar visas jos dėmesys ne muzikinei, o dizainerės karjerai. Juolab, kad visiems seniai žinoma, kad Victoria ir kitos grupės narės vos ištveria buvimą vienoje patalpoje.

„Aš labai gerbiu savo praeitį ir myliu merginas. Mes turime fantastiškus gerbėjus. Kas žino, gal vieną dieną nuspręsime su merginomis padaryti ką nors ypatinga. Man tai patiktų. Nežinau, ar norėčiau daryti sugrįžimo turą, bet man patinka būti su merginomis. Mes didžiuojamės, kad esame britės ir labai džiaugiamės olimpinėmis žaidynėmis“, – teigė V.Beckham, rašo Dailymail.co.uk.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai