Spėlionės apie Sasekso hercogų vaikelio vardą: du variantai – netikėti

Meghan Markle ir princas Harry / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-04-30 20:56
Spėlionės apie jau netrukus pasaulį išvysti turinčio Meghan Markle ir princo Harry kūdikio kasdieną vis auga. Didžiosios Britanijos lažybų punktuose lyderių pozicijas užima du mergaitiški Elizabeth ir Dianos vardai. Manoma, kad jei karališkai porai gims dukra, ji bus pavadinta prosenelės arba senelės garbei.

Iki Meghan ir Harry kūdikio gimimo liekant vis mažiau laiko, azartas, bandant nuspėti jo vardą, įgauna pagreitį. Visai neseniai šalia dviejų karališkų mergaičių vardų (žmonės labiau linkę tikėti, jog Meghan susilauks mergaitės) Elizabeth ir Dianos, atsirado dar vienas. 

Besilažinantys gerbėjai spėja, kad Meghan ir Harry dukrą dar galėtų pavadinti Grace vardu. Pasak karališkosios šeimos sekėjų, šį vardą išpopuliarino kitos garsios karališkosios šeimos atstovė – Monako princesė Grace. 

Vardas reiškia kilnumą, malonę. Todėl ištikimiausi gerbėjai linkę manyti, kad jis patiktų religingajai Meghan.

Meghan Markle ir princas Harry / „Scanpix“ nuotr.
Meghan Markle ir princas Harry / „Scanpix“ nuotr.

Dar vienas populiarus vardas, kurį, manoma, galėtų savo vaikui suteikti žymioji pora, tai – Allegra. Šis vardas – šeštoje pagal populiarumą vietoje. Meghan ne kartą išreiškė didžiulę simpatiją Italijai, net savo tinklaraštį hercogienė kadaise pavadino pagal regioną, iš kurio kilęs jos mėgstamiausias vynas. 

Derėtų nepamiršti ir vieno romantiško fakto – po vestuvių Sasekso hercogai daug laiko praleido būtent Italijoje. Allegra reiškia besidžiaugiančią, visuomet linksmą.

Kalbant apie berniukų vardus, populiariausi sąraše – Arthuras, Phillipas (kaip ir kūdikio prosenelis), Jamesas bei Albertas.

Ironiška, tačiau būtent vardai Arthuras ir Alebertas buvo vieni populiariausių, kai laukėsi princesė Diana. 

Tuomet princų Williamo ir Harry mama pasakė: „Ačiū, bet ne“. Tačiau taip jau nutiko, kad vis dėlto šie vardai įsirašė į giminės istoriją. Pirmojo Dianos sūnaus pilnas vardas – Williamas Arthuras Phillipas Louisas, na, o Harry tikrasis vardas yra Henry Charlesas Albertas Davidas.

Naujausi straipsniai