Spektaklio „Princesės ir herojai“ aktorė Ryana Coombs: „Atsidūrę pasakų pasaulyje, žmonės šypsosi“

„Disney“ spektaklio užkulisiai / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Autorius: Kristina Mažeikaitė
Publikuota: 2012-03-02 17:20
Šį šeštadienį ir sekmadienį Vilniaus „Siemens“ arenoje vyks pasakiškas „Disney“ spektaklis „Princesės ir herojai“. Spektaklio aktorė Ryana Coombs tikina, kad į šį spektaklį mielai renkasi ne tik mažieji žiūrovai bet ir jų tėveliai. R.Coombs įsitikinusi, kad magiškas pasakų pasaulis padeda pabėgti nuo pilkos kasdienybės ir priverčia nusišypsoti.

„Disney On Ice“ naujausiame spektaklyje „Princesės ir herojai“ bus pasakojamos 7 populiariausių „Disney“ pasaulio pasakų princesių ir jų didvyrių istorija. Įspūdingame šou ant ledo, kuris atvyko iš Jungtinių Amerikos Valstijų, bus galima susitikti su tokių pasakų kaip „Undinėlė“, „Gražuolė ir pabaisa“, „Snieguolė ir septyni nykštukai“, „Pelenė“, „Aladinas“, „Miegančioji gražuolė“ herojais bei susipažins su dar nematytais „Disney“ šeimos nariais.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Pasirodymo išvakarėse 22 gimtadienį atšventusi R.Coombs spektaklyje vaidins naują personažą –ilgakasę šviesiaplaukę princesę Rapunzel, kurios plaukai, juos patrumpinus, dar labiau pailgėja. Merginai teks savo tamsius plaukus paslėpti po ilgų šviesių plaukų peruku, kurių sveria net kelis kilogramus.

„Man labai patinka pasakos, nes jose visada svajonės tampa realybe. Aš manau, kad į spektaklį atėjusius vaikus pasakos gali įkvėpti patikėti, kad vaikai patys gali įgyvendinti savo svajones“, – teigė R.Coombs.

Nuo 7 metų ant pačiūžų stovinčiai merginai scenoje talkininkaus 23 metų rusų kilmės čiuožėjas Levas Shiryaevas. Čiuožėjai kartu dirba du metus. „Juo aš labai pasitikiu“, – apie savo partnerį atsiliepė R.Coombs. Kiekvieno pasirodymo metu aktoriai apšyla, darydami sudėtingiausius, kvapą gniaužiančius triukus, kuriuos mielai stebi mažieji žiūrovai, bet ir suaugusieji.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

„Disney“ pasakos patinka ne tik dabartiniams vaikams, bet ir jų tėvams. Tai – jų vaikystės istorijos. Jos populiarios dėl to, kad jose yra daug magijos, vilties ir svajonių. Visi pasijunta gerai, pamatę ir išgirdę šias istorijas“, – įsitikinusi čiuožėja.

Ketvirtus metus su „Disney On Ice“ kolektyvu dirbanti ledo šokėja R.Coombs teigia, kad spektakliuose nėra vietos šiuolaikinėms interpretacijomis – visuomet remiamasi klasikiniu pasakos variantu.

„Šou kūrėjai juos kuria remdamiesi klasikinėmis pasakų versijomis, nes tai yra „Disney“ prekinis ženklas ir tai yra istorijos, kurias visi žino ir kurių kūrėjai nori laikytis“, – paaiškino R.Coombs.

Savo darbą dievinanti mergina įsitikinusi, kad šie pasakiški spektakliai priverčia nusišypsoti ir didžiausius paniurėlius.

„Dirbti šiame šou yra labai gera patirtis ir aš tuo iš tiesų mėgaujuosi. Ketinu dalyvauti šiuose pasirodymuose, tiek, kiek leis mano fizinės jėgos. Šis darbas mane verčia jaustis laiminga, jį aš atlieku mielu noru. Man patinka daryti kitus žmones laimingus. Atsidūrę pasakos pasaulyje, net ir išgyvendami ne pačias smagiausias dienas, žiūrovai šypsosi“, – kalbėjo Ryana.

Visai šeimai skirtame spektaklyje „Disney“ herojai kalbės lietuviškai. Herojus įgarsino žymūs šalies aktoriai Leonardas Pobedonoscevas, Audrius Bružas, Jurgis Damasevičius, Evaldas Jaras, Giedriaus Arbačiausko, Jurga Kalvaitytė, Rimantas Bagdzevičius, atlikėjai Tautrimas Rupulevičius, Dovilė Filmanavičiūtė ir kiti.

43 spektaklyje pasirodysiančių čiuožėjų choreografija rūpinasi JAV dailiojo čiuožimo olimpiečiai, jiems talkina daugelio populiarių Brodvėjuje rodomų spektaklių scenaristai ir kostiumų dizaineriai, „Emmy“ apdovanojimais įvertinti apšvietimo meistrai, pripažinti pirotechnikos specialistai.

Spektaklio rengėjai tikina,kad sukurti choreografiją vienam spektakliui užtrunka maždaug mėnesį, o sukurti visą spektaklį trunka beveik metus.

Kiekvienas čiuožėjas neblogai išmano vizažo subtilybes ir prieš vaidinimą sau pasidaro makiažą. Pasak aktorių, sudėtingiausias yra blogųjų personažų makiažas, nes prie jo tenka plušėti ilgiausiai.

Prieš spektaklį visuomet galandamos ir aktorių pačiūžos – jei ledas minkštesnis, jos galandamos smarkiau.

Akimirkos iš spektaklio užkulisių:

Kuri iš „Disney“ pasakų labiausiai patinka aktorei R.Coombs?

R.Coombs nuomonė apie tai, ar šiais laikais vaikams patinka „Disney“ pasakos:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai