Spektaklio „(Ne) Ištikimybės spąstai“ premjeroje – juoko ir aplodismentų jūra

Premjeros akimirkos/ L. Kondratės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-10-20 11:45
Šeštadienio vakarą Kauno „Girstučio“ kultūros rūmai griaudėjo nuo juoko ir aplodismentų – čia pristatytas naujas „Kitokio teatro“ spektaklis „(Ne) Ištikimybės spąstai“.

„Buvo tiek gerų momentų! Esu mačius labai daug lietuviškų komedijų, bet ši man buvo geriausia“, – nedvejojo dainininkė Viktorija Mauručaitė.

Jai pritarė ir stilistė Viktorija Šaulytė, pridurdama, jog aktoriai Aušra Štukytė, Vitalija Mockevičiūtė bei Ramūnas Šimukauskas verti nuoširdžiausių liaupsių už profesionalumą.

Premjeros akimirka/ L. Kondratės nuotr.
Premjeros akimirka/ L. Kondratės nuotr.

„Istorija papasakota šmaikščiai, nuosekliai ir įdomiai. O scena, kur Vitalija sėda ant ypatingos kėdės... Nepamiršiu niekada! Tai vienas geriausių momentų“, – įspūdžiais dalijosi dainininkė Ingrida Kazlauskaitė.

„Praleidau tikrai nuotaikingą vakarą“, – pritarė šokių trenerė Jūratė Norvaišienė.

„Labai džiaugiamės, kad nusprendėme vykti į Kauną ir nelaukėme, kol premjerą bus galima pamatyti sostinėje. Ji buvo to verta. Nors, su kiekvienu išėjimu į sceną, spektaklis neabejotinai tik stiprės“, – sakė dainininkė Rasa Kaušiūtė.

„Ar kada buvote patekę į spąstus? O gal patys esate kažkam juos paspendę? Patekti į spąstus žinoma yra nesmagu, bet pažiūrėti, kaip kiti juos “kurpia„ yra labai smalsu ir įdomu. Būtent apie tai yra naujausia komedija”, – sakė R. Šimukauskas.

Spektaklio veiksmas vyksta prabangiame didmiesčio bute. Į jo šeimininkės kaprizų pinkles tąkart netikėtai patenka meistras, užsakymą turintis atlikti vietoje susirgusio kolegos. Tačiau aplinkybės susiklosto taip, kad ir pati buto šeimininkė papuola į nelauktos viešnios, netikėtai išdygusios tarpduryje, spąstus.

Bet kokias intriguojančias staigmenas meistras spontaniškai paruoš abiems ponioms? Tai pavyks sužinoti apsilankius naujausioje „Kitokio“ teatro komedijoje „(Ne) Ištikimybės spąstai“, kupinoje netikėtumų, juokingų situacijų ir nelauktų siužeto posūkių.

Temos:

Teatras Kultūra

Naujausi straipsniai