Specialiai Žmonės.lt: Aistė Smilgevičiūtė ir Rokas Radzevičius gerbėjams dovanoja dainą

Rokas Radzevičius ir Aistė Smilgevičiūtė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-12-05 12:50
Netrukus į kalėdinius koncertus skirtinguose Lietuvos miestuose pakviesiančios muzikos grupės „Skylė“ nariai Aistė Smilgevičiūtė ir Rokas Radzevičius ketvirtadienį lankėsi Žmonės.lt ir 15min.lt redakcijose. Muzikantai ne tik papasakojo, kaip ruošiasi ir ką veiks per didžiausias metų šventes, bet ir dovanojo skaitytojams dainą iš naujausio muzikinio pasakojimo „Saulės kelionė“.

Apsilankę redakcijoje A.Smilgevičiūtė ir R.Radzevičius pakvietė gerbėjus į jau netrukus Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose nuskambėsiančius koncertus. Jų metu „Skylė“ papasakos klausytojams muzikinį pasakojimą „Saulės kelionė“, kurį R.Radzevičius sukūrė net prieš 19 metų. 

Šis muzikinis pasakojimas prieš keliolika metų jau yra nuskambėjęs, tačiau šįkart klausytojai išgirs jį naujai. Būsimiems koncertams grupė ruošiasi jau pusę metų.

Vaizo klipe naudojami kadrai iš 2012 metų koncerto Klaipėdoje.

Pirmieji „Skylės“ koncertai vyks per Kalėdas. A.Smilgevičiūtė ir R.Radzevičius tikina, jog per didžiąsias metų šventes scenoje stovės pirmą kartą, tačiau juk Kalėdos dėl to negriūva – šventė dar didesnė, kai jos taip smarkiai lauki. 

Susitikimo metu A.Smilgevičiūtė ir R.Radzevičius papasakojo apie pasiruošimą būsimiems renginiams ir atskleidė, kokias Kalėdų tradicijas puoselėja savo namuose. Skaitytojams muzikantai taip pat dovanojo dainą iš naujojo muzikinio pasakojimo.

Šventiniai „Skylės“ koncertai vyks:

Gruodžio 25 d. Vilniuje, Kongresų rūmuose
Gruodžio 26 d. Kaune, VDU Didžiojoje salėje
Gruodžio 27 d. Šiauliuose, koncertų salėje „Saulė“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai